Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Czy tabletki na erekcję bez recepty działają

Rozpoczęte przez ~michnicz, 13 mar 2018
  • avatar ~pawmo ~pawmo
    ~pawmo
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 14:30
    Jest to jeden z efektów tego środka jednak jak najbardziej jest to środek na erekcję i to jest główne działanie tych tabletek, Polecam jednak brać je regularnie. Bo jak nie bierzesz regularnie to efekt jest ale jest o wiele słabszy. Ogólnie środek jest naturalny, praktycznie nie da się go przedawkować ale działanie jest i to widzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zlapany ~Zlapany
    ~Zlapany
    Napisane 25 kwietnia 2024 - 10:04
    Załapałem się ostatnio na jedno opakowanie cum on. Postanowiłem przetestować jak to działa bo wczesniej brałem inny środek i chciałem dla odmiany zobaczyc porównanie. No i moim zdaniem dużo na plus cum on. Po pierwsze był on tańszy od tego co brałem wczęsniej ( permen). Po drugie codziennie wieczorem nie mam problemów z erekcja i jak żona ma ochotę na seks to nie muszę się wywijac. Po trzecie nie mam bóli główy ( chociaż nie byłem do tej pory pewien czy były one spowodowane przez srodki na erekcję).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 10 z 10
poprzednia Strona 10 z 10

Gorące tematy