Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy pożądanie można wskrzesić?

Rozpoczęte przez ~Gigi, 25 paź 2020
  • avatar ~Gigi ~Gigi
    ~Gigi
    Napisane 25 października 2020 - 18:28

    Panowie pytanie czy pożądanie, pociąg można wskrzesić? Jeśli tak to w jaki sposób? Co powinna zrobić żona? Jestem z mężem od 11 lat, mamy dzieci, dom. Zaniedbaliśmy związek. Mąż wdał się w romans z koleżanką z pracy gdy zaszłam w ciążę. Zerwał z nią, ale ciagle siedzi w głowie. Mnie kocha ale nie podobam się mu już, nie wzbudzam emocji. Istnieją szansę na odbudowanie bliskości i intymności?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 26 października 2020 - 06:19
    ~Gigi napisał:
    Mnie kocha ale nie podobam się mu już, nie wzbudzam emocji. Istnieją szansę na odbudowanie bliskości i intymności?

    To zacznij wzbudzać...
    Ale koniecznie pozytywne :-) - jak to mówią: 'puste jajka i pełny talerz'.

    Facet naprawdę nie potrzebuje wiele - to bardzo prosta zabawka. Wystarczy mu nie uprzykrzać życia swoimi humorami i dąsami (nie wiadomo o co) i on resztę zaakceptuje.

    Nic skomplikowanego - pozabiegaj trochę o niego i powinno być dobrze. Bez wyrzutów, obwiniania, straszenia, czy strojenia fochów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gigi ~Gigi
    ~Gigi
    Napisane 26 października 2020 - 14:00
    Dzięki za ten wpis. Czuję moc :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy