Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy po rozwodzie jest szansa na nowy związek

Rozpoczęte przez ~Luke, 04 lut 2022
  • avatar ~Luke ~Luke
    ~Luke
    Napisane 04 lutego 2022 - 23:57
    Witam wszystkich.
    Krótka piłka.
    Czy jako 42-letni normalny dojrzały emocjonalnie mężczyzna z dużego miasta w sam centrum Polski, mam po rozwodzie szansę na poznanie kobiety życia, przy założeniu, że z byłą żoną mam już dwójkę dzieci ? Czy jakakolwiek kobieta w moim lub trochę młodszym wieku w ogóle się mną zainteresuje? Gdzie i jak jej szukać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 05 lutego 2022 - 02:27
    A czy Ty chcesz być z jakąkolwiek kobietą?
    Sam odrzucilbyś 42letnią kobietę z 2 dzieci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 05 lutego 2022 - 18:47
    Sam sobie problemy tworzysz. Dzieci nie są problemem jeśli stać Cię na ich utrzymanie.
    Mój facet ma 45lat, ja 38 i nie miałam dziecka. Powiedzieliśmy sobie oczekiwania, w zasadzie moje były większe bo chciałam kiedyś mieć męża bo nazwiska własnego się nie pozbędę, szybciej dziecko.
    Na następny dzień szczeka mi opadła dosłownie, dostałam pierścień, wesele za pół roku, nazwisko mam podwójne w ramach ugody i jestem w ciąży.
    Z jego ex ma kontakt poprawny, dzieci jego są fajne.
    Poznaliśmy się na korytarzu urzędu a potem od słowa do słowa.

    Zastanów się czego chcesz. Rozwód to nie koniec świata. Dzieci rosną i mają swój świat, swoje sympatie i małżeństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 27 maja 2022 - 18:45
    ~Luke napisał:
    Witam wszystkich.
    Krótka piłka.
    Czy jako 42-letni normalny dojrzały emocjonalnie mężczyzna z dużego miasta w sam centrum Polski, mam po rozwodzie szansę na poznanie kobiety życia, przy założeniu, że z byłą żoną mam już dwójkę dzieci ? Czy jakakolwiek kobieta w moim lub trochę młodszym wieku w ogóle się mną zainteresuje? Gdzie i jak jej szukać?


    Jak poszukiwania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 30 maja 2022 - 20:08
    ~Magda napisał:
    ~Luke napisał:
    Witam wszystkich.
    Krótka piłka.
    Czy jako 42-letni normalny dojrzały emocjonalnie mężczyzna z dużego miasta w sam centrum Polski, mam po rozwodzie szansę na poznanie kobiety życia, przy założeniu, że z byłą żoną mam już dwójkę dzieci ? Czy jakakolwiek kobieta w moim lub trochę młodszym wieku w ogóle się mną zainteresuje? Gdzie i jak jej szukać?


    Jak poszukiwania?


    Same Cię znajdą. Czterdziestolatek to łakomy kąsek :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy