Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy można wybaczyć długoletnią zdradę emocjonalną męża

Rozpoczęte przez ~CzarnaBarbie, 02 sty 2024
  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 02 stycznia 2024 - 21:04
    Witam Wszystkich
    Co byście zrobili gdyby okazało sie ze wasz mąz pzez długie lata za waszymi plecami utrzymuje kontakt z inna kobieta?
    Pisze do niej ze jest sam, ze nie ma zony,kocham cię,tesknie,ty wiesz ze bedziemy razem i tym podobne.
    Jesteśmy 13 lat po ślubie. Dobrze na sie układa. Mąż 44 lata ja 35 lat.
    Niewiem co o tym myslec i co z tym zrobic.Kręcę sie z kąta w kąt bo nie umiem znależć sobie miejsca. Kocioł myśli czy ja jestem aż tak glupia i naiwna ze nic nie zauwazyłam i nic sie nie domysliłam ze az tak z premedydacją byłam i jestem oszukiwana i okłamywana przez bliską mi osobę. Moje mysli to zostac z nim czy podjąc decyzję o rozwodzie. Juz raz go przyłapalam na pisaniu z kolezanką,jak widac nie mógł wytrzymac i zrobił to ponownie.
    Rece mi się trzesą. Co o tym myslic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 03 stycznia 2024 - 07:59
    Witaj,
    To w końcu jesteś czarnyhiacynt czy czarnabejbe? ... Fake jak nic ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 03 stycznia 2024 - 12:35
    ~123sprawdzam napisał:
    Witaj,
    To w końcu jesteś czarnyhiacynt czy czarnabejbe? ... Fake jak nic ;)

    Szkoda że nie pomyślałeś/aś że jedna z tych nazw była już zajęta i trzeba było wybrać inną?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Panna Nikt ~Panna Nikt
    ~Panna Nikt
    Napisane 03 stycznia 2024 - 15:14
    Co za różnica jak się nazywa? Opisuje problem i potrzebuje rady.
    Mój były już mąż robił tak samo. Ten typ się nie zmieni. Odejdź, chyba że chcesz się oszukiwać że dla Ciebie się zmieni. Skoro to nie jest pierwszy raz to też nie ostatni.
    Pomyśl o sobie zanim skończysz na lekach antydepresyjnych, zanim zaczniesz obwiniać siebie i stracisz poczucie własnej wartości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 03 stycznia 2024 - 16:56
    Jeśli tylko na pisaniu się kończy to myślę że nie ma powodu do niepokoju często faceci na pisaniu kończą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 05 stycznia 2024 - 11:14
    ~Panna napisał:
    Co za różnica jak się nazywa? Opisuje problem i potrzebuje rady.
    Mój były już mąż robił tak samo. Ten typ się nie zmieni. Odejdź, chyba że chcesz się oszukiwać że dla Ciebie się zmieni. Skoro to nie jest pierwszy raz to też nie ostatni.
    Pomyśl o sobie zanim skończysz na lekach antydepresyjnych, zanim zaczniesz obwiniać siebie i stracisz poczucie własnej wartości.


    Czy ty z takiego powodu odeszłaś od męża bo zachciało mu się flirtów za twoimi plecami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 05 stycznia 2024 - 11:17
    ~Zenek napisał:
    Jeśli tylko na pisaniu się kończy to myślę że nie ma powodu do niepokoju często faceci na pisaniu kończą.

    Czyżby???
    Czyli takie flirtowanie z inną kobietą i zatajanie że nadal jest sie w małżeństwie i zatajanie istnienia żony to wedlug ciebie całkiem normalna sytuacja??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 05 stycznia 2024 - 13:28
    ~CzarnaBarbie napisał:
    ~Zenek napisał:
    Jeśli tylko na pisaniu się kończy to myślę że nie ma powodu do niepokoju często faceci na pisaniu kończą.

    Czyżby???
    Czyli takie flirtowanie z inną kobietą i zatajanie że nadal jest sie w małżeństwie i zatajanie istnienia żony to wedlug ciebie całkiem normalna sytuacja??
    Oczywiście że nie jest to normalne ale wiele osób tak postępuje po to żeby się dowartoscowac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 06 stycznia 2024 - 10:07
    ~Zenek napisał:
    ~CzarnaBarbie napisał:
    ~Zenek napisał:
    Jeśli tylko na pisaniu się kończy to myślę że nie ma powodu do niepokoju często faceci na pisaniu kończą.

    Czyżby???
    Czyli takie flirtowanie z inną kobietą i zatajanie że nadal jest sie w małżeństwie i zatajanie istnienia żony to wedlug ciebie całkiem normalna sytuacja??
    Oczywiście że nie jest to normalne ale wiele osób tak postępuje po to żeby się dowartoscowac.


    Skoro tak bronisz takie zachowania to pewnie sam też takie metody stosujesz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 06 stycznia 2024 - 11:45
    Skoro pytasz to ja zakończyłabym związek. Lepiej być dobrze samemu niż byle jak z byle kim. A ktoś, kto nie jest wobec nas lojalny i nas nie szanuje to taki byle kto jest. Ale to ja. Ty sama musisz zdecydować czy chcesz tak dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Panna Nikt ~Panna Nikt
    ~Panna Nikt
    Napisane 06 stycznia 2024 - 17:29
    Czy ty z takiego powodu odeszłaś od męża bo zachciało mu się flirtów za twoimi plecami?


    Nie, odeszłam od niego bo mnie zdradzał. Serio uważasz że flirt za twoimi plecami to nic złego ? To zostań z nim i nie zadawaj pytań

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 06 stycznia 2024 - 23:30
    ~Zenek napisał:
    ~CzarnaBarbie napisał:
    ~Zenek napisał:
    Jeśli tylko na pisaniu się kończy to myślę że nie ma powodu do niepokoju często faceci na pisaniu kończą.

    Czyżby???
    Czyli takie flirtowanie z inną kobietą i zatajanie że nadal jest sie w małżeństwie i zatajanie istnienia żony to wedlug ciebie całkiem normalna sytuacja??
    Oczywiście że nie jest to normalne ale wiele osób tak postępuje po to żeby się dowartoscowac.

    Zenek zdrada emocjonalna dużo gorsza dla kobiety niż fizyczna. Także skończ pan wstydu oszczędź. Myślę że długi komentarz nie jest potrzebny.
    Popieram przedmówczynie że lepiej zakończyć związek zanim będzie depresja, stany lękowe połączone z nerwicą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 07 stycznia 2024 - 10:14
    ~Panna napisał:
    Czy ty z takiego powodu odeszłaś od męża bo zachciało mu się flirtów za twoimi plecami?


    Nie, odeszłam od niego bo mnie zdradzał. Serio uważasz że flirt za twoimi plecami to nic złego ? To zostań z nim i nie zadawaj pytań

    Nie o to mi chodziło. I tak oczywiście zgadzam się z tobą że jakiekolwiek flirty, intymne podteksty wysyłanie zdjęć do innej osoby za plecami partnera to zdrada,brak szacunku wierności i lojalności. Niestety niektórzy faceci mają prymitywne myślenie że takie zachowania wcale nie są krzywdzące i raniące bo przecież to tylko takie tam pisanie i w łóżku nie wylądowaliśmy. Tylko że właśnie od takiego pisania się zaczyna i można się uzależnić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CzarnaBarbie ~CzarnaBarbie
    ~CzarnaBarbie
    Napisane 07 stycznia 2024 - 10:15
    ~Panna napisał:
    Czy ty z takiego powodu odeszłaś od męża bo zachciało mu się flirtów za twoimi plecami?


    Nie, odeszłam od niego bo mnie zdradzał. Serio uważasz że flirt za twoimi plecami to nic złego ? To zostań z nim i nie zadawaj pytań

    Nie o to mi chodziło. I tak oczywiście zgadzam się z tobą że jakiekolwiek flirty, intymne podteksty wysyłanie zdjęć do innej osoby za plecami partnera to zdrada,brak szacunku wierności i lojalności. Niestety niektórzy faceci mają prymitywne myślenie że takie zachowania wcale nie są krzywdzące i raniące bo przecież to tylko takie tam pisanie i w łóżku nie wylądowaliśmy. Tylko że właśnie od takiego pisania się zaczyna i można się uzależnić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 08 stycznia 2024 - 16:49
    Hej a może Twój mąż szuka szczęścia poza domem bo nie ma go w domu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 18 stycznia 2024 - 16:43
    Nie zawsze tak jest jak mówisz często faceci zdradzają po to żeby się dowartoscowac na obcej dupie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lena ~Lena
    ~Lena
    Napisane 24 stycznia 2024 - 13:58
    Kobiety mysla, ze jak facet dostaje wszystko w domu to nie poplynie w romans. Fora internetowe sa wypelnione szczesliwymi malzonkami szczesliwych mezów, ktorzy na pytanie dlaczego zdradzili mówia: 'nie wiem'. Odpowiedz na to pytanie to: 'bo byla okazja'.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 24 stycznia 2024 - 17:58
    Masz rację Lena ale inna sprawa jest taka że tę okazję to my im dajemy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 24 stycznia 2024 - 18:30
    Prawda jest brutalna.Wiele samotnych pań,najczęściej rozwiedzionych (z bardzo różnych powodów) ,często opiekujących się dziećmi,po dość krótkim czasie orientuje się że samotne życie bez męża/partnera wcale nie jest usłane różami .Problemy dnia codziennego,problemy z dziećmi,brak mentalnego bezpieczeństwa rodziny które daje druga pensja, powoduje że stają się one poszukującymi i polującymi na jak najlepszego ,najbardziej odpowiedniego faceta. Dla wielu pań to czy taki mężczyzna jest żonaty,dzieciaty, ma zobowiązania,jest całkowicie pomijalne albo ma drugorzędne znaczenie ,zależy od stopnia zdecydowania albo desperacji wynikającej z położenia samotnej i okresu samotności.Solidarność kobiet? Wobec mężczyzn czasami ,ale bez przesady.Kobieta wobec kobiety? nie żartujcie.Perspektywa samotnych nocy i dni,przypadkowego seksu z żonatymi najczęściej kochankami,motywują do działania i redukują opory moralne pań.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Milenka ~Do Milenka
    ~Do Milenka
    Napisane 25 stycznia 2024 - 00:33
    ~Milenka napisał:
    Masz rację Lena ale inna sprawa jest taka że tę okazję to my im dajemy.

    Mówisz w swoim imieniu jako kochanka czy zona, bo to 'my' sugeruje ze jest Was tam wiecej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy