Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Podsumuj 40

Czy mlode dziewczyny rzeczywiscie wolą starszych?

Rozpoczęte przez ~Goncjarz, 10 maj 2022
  • avatar ~Goncjarz ~Goncjarz
    ~Goncjarz
    Napisane 10 maja 2022 - 17:12
    Mówimy o przystojnym mężczyznie, bez brzuszka - czy to reguła, czy po prostu takie się zdarzają?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~młodda ~młodda
    ~młodda
    Napisane 14 maja 2022 - 00:07
    ~Goncjarz napisał:
    Mówimy o przystojnym mężczyznie, bez brzuszka - czy to reguła, czy po prostu takie się zdarzają?

    Młode dziewczyny NIE wolą starszych. Jeżeli ktoś próbował ci coś takiego wmówić, to okrutnie z ciebie zadrwił. Na starych mogą się ewentualnie połasić zdesperowane brzydule, a i tak główną zaletą jakie będą oczekiwać to kasa. Możesz ostatecznie nie mieć brzuszka, ale forsę musisz posiadać. Część dziewcząt jest nierozbudzonych i po prostu nie lubią bzykania: dla nich zamożny dziadyga, któremu staje raz w miesiącu, to ideał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 07 listopada 2022 - 17:45
    W czym to przeszkadza? Trzeba byc realista:). Wiem, ze mlode leca na kase. Ale sa tez plusy tego. Teraz mlode sa latwe, srednio co dwa tygodnie mam nowa i dymam jak mi sie podoba. Troszke grosza i robisz co chcesz, bo mlode pokolenie jest otwarte

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kiedyś ~Kiedyś
    ~Kiedyś
    Napisane 24 grudnia 2022 - 23:00
    Było się młodą dziewczyną, 30 latek był podstarzały, a 40 latek obleśny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 10 maja 2023 - 11:25
    Jakie matki takie córki :) Dzieci są wizytówką rodziców. Ale, uważaj na kiłę, dotyk skóry o skórę okolic intymnych :) bierz, używaj, suka nie da pies nie weźmie, co weźmiesz to Twoje :):)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 08 października 2023 - 18:32
    Nie każda ma kiłę i od czegoś są prezerwatywy. Świat idzie z postępem i kobiety też. W dzisiejszych czasach taka 19-20 lat to już konkretnie przetrzepana cipka. Ale za to co potrafią, dla takich nie ma granic, nie to co starsze pokolenia. Najlepsze są z tych tzw dobrych domów;). Obracałem taka jedna i troszkę rozmawialiśmy. Postepowa dziewczyna, poprostu kręcą ja starsi i lubi ta nutkę adrenaliny żeby się nie wydało. Jak chcesz szukać to właśnie takiej. Dziewczyna która szuka sponsora nie da ci takiej przyjemności jak taka niunia. Byle tylko mały dał rade

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy