Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Czy ktoś z Was próbował feromonów

Rozpoczęte przez ~czamar, 01 cze 2023
  • avatar ~czamar ~czamar
    ~czamar
    Napisane 01 czerwca 2023 - 08:38
    Czy ktoś z Was stosował może w przeszłości feromony? Ponoć wydziela je każdy jednak są środki, za pomocą, których można wzmocnić ich naturalne działanie.
    Sama jestem zainteresowana ich działaniem w związku ze stosunkami w pracy. Obecnie pracuję w biurze obsługi klienta, wśród ludzi i zastanawiam się czy może dzięki nim udałoby się trochę polepszyć relacje ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lapski ~Lapski
    ~Lapski
    Napisane 02 czerwca 2023 - 11:19
    Ja obecnie używam. Ale głównie dla zapachu. Stosuję Love & Desire bo po prostu zapach niesamowicie mi się podoba i są dość mocne. Czy działają na facetów to nie wiem. No podobam się ale może po prostu jest to mój urok osobisty?
    Przedwczoraj zamówiłam sobie natomiast drugie: Sexual Attraction, które są skoncentrowaną esencją. Tak dla porównania. Dzisiaj mają przyjść to się przetestuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czarmar ~Czarmar
    ~Czarmar
    Napisane 05 czerwca 2023 - 09:13
    A używasz w niebieskiej czy może w ciemnej wersji? Bo ostatnio sobie przeglądałam i widziałam, ze są w kilku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lapski ~lapski
    ~lapski
    Napisane 06 czerwca 2023 - 08:10
    W tej ciemniejszej, są mocniejsze niz różowe. Droższe również ale generalnie jestem z nich bardziej zadowolona. Bardzo podoba mi się zapach, który o dziwo jest bardzo mocny. Jak się popsikam rano to trzyma do wieczora. Wszystkie szaliki również pięknie pachną.
    Sexual Attraction też są ok ale szkoda,ze nie pachną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ciris ~ciris
    ~ciris
    Napisane 07 czerwca 2023 - 08:08
    Mój facet stosuje Pheromone essence. Pytałam i z Love & Desire oraz Sexual Attraction jeszcze nie miał kontaktu chociaż chociaż coś tam słyszał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy