Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Czy ktoś brał cum on

Rozpoczęte przez ~czester, 18 gru 2023
  • avatar ~czester ~czester
    ~czester
    Napisane 18 grudnia 2023 - 08:37
    Mam pytanie.Czy ktoś z Was miał może styczność z preparatem Cum on ? Aktualnie mam pewne problemy z erekcją. Nie chcę iść do urologa bo na wizycie czułbym się skrępowany ale chciałbym poprawić nieco potencję bo czuję się skrępowany przed swoją kobietą. Jak ona chce ale ja nie mogę.. Sami rozumiecie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikkalo ~Nikkalo
    ~Nikkalo
    Napisane 19 grudnia 2023 - 07:16
    Ja też nie chciałem iśc do lekarza. Wiem,że niby nie patrza się jakoś dzwnie ale głupio tak w wieu 30 lat mieć problemy z erekcją Biorę aktualnie eromen. Wczęsniej próbowałem kamagrę i ero tabs. Kamagra jest kiepska, ero tabs jest lepszy. Cum on ma chyba jednak najlepsze dzialanie. Erekcja jest mocniejsza. Mam ja nawet następnego dnia. Zwiększyła sie równięż ilość nasienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czester ~czester
    ~czester
    Napisane 19 grudnia 2023 - 07:23
    Jaki jest skład tego cum on? Widziałeś u siebie jakieś efekty uboczne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikkalo ~nikkalo
    ~nikkalo
    Napisane 21 grudnia 2023 - 10:13
    L arginina, żeńszen, wapń i inne, ale to L arginina jest najważniejsza a ma jej sporo. Efektów ubocznych nie zauwzyłem, same dobre efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erekcja ~erekcja
    ~erekcja
    Napisane 17 stycznia 2024 - 13:48
    Cześć, też to brałem ale miałam skutki uboczne, przy nadcisnieniu i dziwny posmak w ustach.
    zaczałem sostować terapie platerkami ze stanów, dostepnych u nas. Już po tygodniu +- 9 dni znowu była erekcja poranna i stanie na zawołanie. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy