Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy jestem jeszcze normalny?

Rozpoczęte przez ~Jazz, 20 lut 2023
  • avatar ~Jazz ~Jazz
    ~Jazz
    Napisane 20 lutego 2023 - 15:16
    jestem tutaj pierwszy raz i postanowilem tutaj napisac, poniewaz zastanawiam sie czy jestem jeszcze normalny, po tym jak moja partnerka powiedziala mi ze cos ze mna jest nie tak. Wiele lat temu mialem zwiazek z kobieta, ktora lubila mnie grysc w czasie seksu. Gryzla mnie w czlonka i to ostro. Powiedzialem jej ze nie mam nic przeciwko pod warunkiem ze bede mogl grysc ja w posladki. zgodzila sie. Bylo ok, ale nie powiem zeby az tak bardzo mnie podniecalo.
    Potem pare lat pozniej poznalem przypadkowo kobiete, ktora byla dosyc mloda i dopiero uczyla sie zycia seksualnego. Robilismy to calymi nocami, bo dlugo dochodzila. Pewnego razu gdy dochodzila zaczela mnie strasznie grysc w ramie. Nie moglem jej zupelnie od siebie oderwac, byla jak wsciekly pies ktory zlapal ofiare i nie chcial poscic. Gdy rano wychodzilismy na plaze (to byla wakacyjna znajomosc) wygladalem po kazdej nocy jak po ciezkim wypadku, a ona sie tylko smiala i mowila ze dzisiaj w nocy wybierze drugie ramie. Nie spodziewalem sie ze ta malolata moze mnie czegos nauczyc. Mialo byc odwrotnie, to ja ja uczylem i bylem duzo bardziej doswiadczony. Od tamtego czasu z kazda kolejna partnerka tego szukalem, i nigdy nie dostalem. Ostatnio sypiam z pewna dziewczyna i kiedy jej powiedzialem, gdy dochodzila ze ma mnie zaczac gryzc, powiedziala ze jestem chory psychicznie. Jestem opetany mysla o gryzieniu mnie i zadawaniu ran. Nie wiem czy jestem jeszcze normalny. Napiszcie mi co sadzicie. A moze jakas kobieta tez cos podobnego ma, ze lubi grysc mezczyzne w czasie seksu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 20 lutego 2023 - 19:20
    Oooo panie, dla mnie to już hardcore

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 23 lutego 2023 - 20:11
    Ta Twoja partnerka to niezbyt sympatyczna...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jazz ~Jazz
    ~Jazz
    Napisane 24 lutego 2023 - 10:16
    ~Magda napisał:
    Ta Twoja partnerka to niezbyt sympatyczna...

    To prawda, ale nigdy nie mialem sympatycznej kochanki. Chyba musze zaczac szukac kobiet w czytelni, ksiegarni albo na mszy, a nie w mordowniach portowych ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy