Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Czy jest jakaś opcja powiększenia penisa?

Rozpoczęte przez ~czejen, 01 cze 2022
  • avatar ~czejen ~czejen
    ~czejen
    Napisane 01 czerwca 2022 - 09:28
    Witam, za miesiac mam 17 lat, posiadam penisa 13cm we wzwodzie, czy jest opcja powiększenia go? Ponieważ nie satysfakcjonuje mnie jego wielkość. Polecacie jakieś tabletki albo coś innego? Chcialbym miec jakos minimum 16cm, ale jakby było 17/18cm to by było super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wow ~wow
    ~wow
    Napisane 01 czerwca 2022 - 09:42
    Nie wiem czy uda Ci się go powiększyć do 18 cm. Bo nawet tabletki nie mają takiej mocy. Na pewno penis jeszcze rośnie i możez oczekiwać powiekszenia. Koniec wzrostu to jakieś 20 lat tak iec jeszcze jakiś 1 cm może się powiekszyć (albo i nie, ale warto jest liczyć na to, ze troche się powiekszy). Tabletki mogą powiekszyc penissa o jakieś 2 cm w długości i 2 cm w grubości. Chociaz zdarza sie,ze ktos na nie bardzo dobrze reaguje oraz powiekszenie jest większe do 3 cm. Aktualni tabletkami o najlepszym składzie są penis complete. Zawierają w sobie największe dawki L argininy oraz innych składników, które mogą wpłynąc na powiekszenie członka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~irito ~irito
    ~irito
    Napisane 14 czerwca 2022 - 12:21
    Czy przypadkiem nie najlepszymi tabletkami są penilarge? Jeśli chodzi o skład i działanie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czejen ~czejen
    ~czejen
    Napisane 14 czerwca 2022 - 13:42
    Właśnie sam nie wiem, troche mnie to męczy, ze mam 13cm penisa w wzwodzie i boje sie, ze dziewczynie sie to moze nie spodobac, bo za tydzien jakos bedzie moj pierwszy raz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wow ~wow
    ~wow
    Napisane 15 czerwca 2022 - 10:39
    Penilarge również są bardzo dobre, aczkolwiek jeśli chodzi o składniki to tak jak pisałem: penis complete maja w sobie o wiele większe ilości l argininy. Co w sumie przekłada się również na cenę. Bo są droższe. Jedno opakowanie penis complete kosztuje jakieś 200 zl. Jedno opakowanie penilarge kosztuje 150 zł.Przy czym kuracja musi trwać minimum 2 miesiące. W pierwszym miesiącu nie ma efektów. Pojawiają sie dopiero w drugim miesiącu. A najlepsze w trzecim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mor ~mor
    ~mor
    Napisane 15 czerwca 2022 - 11:44
    Czy trzeba kupować również dodatkowo coś takiego jak żel czy pompka? Czy wystarczą jednak same tabletki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wow ~wow
    ~wow
    Napisane 16 czerwca 2022 - 08:03
    Żele i pompki na pewno nie zaszkodzą. Same w sobie nie mają takiego działania powiekszającego członka jak tabletki ale pompka jest w stanie polepszyć działanie tabletek. Z kolei zel jest dobry jeśli chodzi o rozstępy. Cżłonek powiekszając się rozciąga skórę. I przez to może byc ryzyko powstania rozstepów. Żel temu zapobiega. Mozna często dostac go zupełnie za darmo ( jak kupujesz cała serię).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy