Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

czas z rodziną... jak spędzacie ?

Rozpoczęte przez ~Pepe, 16 paź 2012
  • avatar ~Pepe ~Pepe
    ~Pepe
    Napisane 16 października 2012 - 17:48
    Witam,
    Od dłuższego czasu moja rodzina przeżywa kryzys...pomijam wszelkie dodatkowe okoliczności bo długo by opowiadać... generalnie można by skwitować... nuda.
    No i chciałem was zapytać jak Wy spędzacie czas z rodziną po powrocie z pracy ? Czy w tygodniu organizujecie sobie czas pełen atrakcji a każdy weekend spędzacie poza domem ? Czy spędzacie go w domu przed TV ?
    Mój problem wynika z tego, że moja żona pracuje na zmiany więc albo wcale się nie widzimy albo wraca i jest strasznie zmęczona. A potem marudzi, że jest nudno, że nic nie robimy tylko ostatecznie jedziemy na zakupy do sklepu. Ale jak proponuję kino albo jakieś wyjście to nie bo jej się nie chce... albo nie ma z kim dziecka zostawić.
    Oczywiście co innego gdy przychodzi spędzić czas ze znajomymi... oczywiście sama z jej znajomymi.
    Mnie się już pomysły skończyły... więc liczę na wasze podpowiedzi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ak ~ak
    ~ak
    Napisane 23 grudnia 2012 - 15:44
    chłopie ona kooś ma

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~taki jeden z Wrocławia ~taki jeden z Wrocławia
    ~taki jeden z Wrocławia
    Napisane 25 grudnia 2012 - 13:30
    Bez obaw Pepe. Odpowiedz sobie na takie pytania: - Jak często odwiedza Fejsbuka, Nk i inne portale społecznościowe?
    Jeśli jest tam niemal codziennie, to nabiera nowych wzorców na nudę. Wsiąka w nią hipokrtytyczna papka fotografi ludzi, ktorzy wnikliwie selekcjonują zdjęcia tam zamieszczane aby przyodziać się w maskę szczęścia i wzbudzić poczucie zazdrości wśród znajomych. Nie zgadza się to z jej środowiskiem, więc uruchamia w Tobie poczucie winy za taką sytuację. To nic innego jak szantaż emocjonalny. Wymusić potrzeby aby móc dorównać koleżanką.
    Nie, nie musi wcale uprawiać z kimś romansu, ale może to być preludium do tego...
    Bardzo prymitywnie tłumaczą swoje grzeszki, szukając przyczyn zawsze w mężczyźnie. Postaw sprawy jasno. Pokaż pazury i nie daj sobą manipulować. Właśnie w ten sposób te prymitywne istoty nas testują. Pozdrawiam Serdecznie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pepe ~Pepe
    ~Pepe
    Napisane 02 stycznia 2013 - 06:29
    ~ak napisał:
    chłopie ona kooś ma

    To wiem.... nie powiedziałeś mi nic nowego... ja właśnie szukam rozwiązań jak z tym wygrać... mimo wszystko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasiek1111 ~jasiek1111
    ~jasiek1111
    Napisane 20 lipca 2013 - 14:18
    artykuł piękny i ckliwy, wszystko to prawda ale nie ma w nim ani słowa o kobiecie... dlaczego ?? w moim przypadku to kobiecie ciągle jest mało, ciągle chce więcej "bo koleżanki mają" - lepsze auta, lepsze ciuchy, faceci im "dają" i spirala się nakręca. Moje doświadczenia są takie że ile byś człowieku nie pracował i ile byś nie zarabiał to ciąghle jest mało ! Zgadzam się że dzieciom nie wiele potrzeba do szczęścia ale jeśli prasja ze strony kobiety (matki) jest silna to i one są nieszczęśliwe skoro widzą zapracowanego tatę i ciągłe pretensje - wymuszanie, szantaż wzbudzanie poczucia winy i inne manipulacje - to i one nie potrafią poruszać się pomiędzy "być a mieć"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~he he ~he he
    ~he he
    Napisane 17 sierpnia 2013 - 13:49
    Z kim wy macie rodziny dzieci z kobietami które was szantażu romansuja i są na FB aby wam dopiec ?zapomnijcie o nich na chwilę.co jest z wami,poza zalami nie słychać nic innego,chcielibyście aby was uwielbialy takich nudziaży-przemyśl to.a kobiety coz opierając świat na emocjach -zorganizuj opiekę nad dziećmi ,wybieraj czas w którym jest najmniej zmęczona kup bilety-komedia romantyczną -przezyjeszsz, i weź ją do kina-pytać apo co usłyszeć nie.prawdopodobnie ujesz już w drodze ten błysk w oku i dużo rozmawiajcię najpierw o bzdurach a potem o czym chcecie-powodzenia.rwijcie je na rantki i budujcie więzi......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 12 listopada 2013 - 18:25
    Jak już się puściły to nie ma tu nic do składania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy