Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Coś naturalnego i skutecznego

Rozpoczęte przez ~Adrian, 17 paź 2021
  • avatar ~Adrian ~Adrian
    ~Adrian
    Napisane 17 października 2021 - 15:30
    Cześć,
    Mam 39 lat i powoli zaczyam wychodzić z zaburzeń depresyjno lękowych.
    Nauczyłem się panować nad stresem, zmieniłem dietę i widzę zmiany w samopoczuciu.
    Chciałbym delikatnie podkręcić ten styl życia jakimś serio zdrowym preparatem bez chemii i jednocześnie nie chcę kupić samego magnezu, który nic mi nie da. Macie jakieś fajne suple NATURALNE do polecenia? Proszę o niereklamowanie produktów pochodnych wiagry...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 18 października 2021 - 14:29
    Czołem,

    Pierwsze co przychodzi mi na myśl to żeń szeń. To naprawdę działa i widziałem efekty (nie tylko libido, w ogóle człowiek ma więcej energii). Druga rzecz to Ereko, ma w składzie żeń szeń i inne fajne składniki (maca, miłorząb, reszty nie pamiętam), to jest spoko, bo masz jedną kapsułkę z ekstraktami tego co potrzebujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adrian ~Adrian
    ~Adrian
    Napisane 16 listopada 2021 - 16:55
    Stary!
    Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) To był strzał w 10!
    Na razie biorę Ereko jakieś 3 tygodnie, ale skład mnie totalnie użekł, widzę efekty no i mam więcej siły na codzień, to chyba przez ten żeń szeń w składzie :) Super, nie sądziłem, że znajdę coś na forum!
    ~Piotr napisał:
    Czołem,

    Pierwsze co przychodzi mi na myśl to żeń szeń. To naprawdę działa i widziałem efekty (nie tylko libido, w ogóle człowiek ma więcej energii). Druga rzecz to Ereko, ma w składzie żeń szeń i inne fajne składniki (maca, miłorząb, reszty nie pamiętam), to jest spoko, bo masz jedną kapsułkę z ekstraktami tego co potrzebujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy