Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Co stosujecie na łysienie?

Rozpoczęte przez ~Paweł, 07 maj 2020
  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 07 maja 2020 - 21:12
    Panowie, zaczęły mi się przerzedzać włosy. Zastanawiam się co mogę zrobić, aby zatrzymać w porę ten proces i uniknąć łysienia. Jakie działania podejmowaliście?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~seba ~seba
    ~seba
    Napisane 08 maja 2020 - 21:25
    przede wszystkim polecam udać się do trychologa, który stwierdzi co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. łysienie w dużej mierze jest uwarunkowane genetycznie. w moim przypadku miałem niedobór witamin i minerałów, dlatego włosy zaczęły mi wypadać. kiedy je uzupełniłem po jakimś czasie włosów przybyło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 11 maja 2020 - 21:29
    Na całe szczęście u mnie to chyba nie geny, bo nikt nie jest łysy, ale nigdy nie wiadomo. Pewnie jak będziemy mogli wyjść z domu to umówię się na wizytę, bo raczej teleporada mi nie pomoże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 15 maja 2020 - 14:15
    z własnych doświadczeń polecam mezoterapię igłową z wykorzystaniem preparatu dr cyj hair filler. z resztą serię zabiegów robiłem przed wybuchem pandemii w krakowskiej klinice vesuna. niedawno na ich blogu wyszedł tekst na ten temat [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://vesuna.pl/blog/jak-skutecznie-wzmocnic-wlosy/ . gdybyś był głodny wiedzy. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 21 maja 2020 - 14:00
    Dzięki, poczytam i zapamiętam, dobrze mieć kilka alternatyw. Polecacie coś jeszcze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krystian ~krystian
    ~krystian
    Napisane 12 czerwca 2020 - 14:21
    mezoterapia igłowa jest skuteczna, ale może wystarczy stosowanie samych witamin? najpierw zrób morfologię, idź do trychologa i sprawdź co ci może pomóc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Radecki ~Radecki
    ~Radecki
    Napisane 15 czerwca 2020 - 14:42
    A przeszczep włosów, rozważałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy