Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Co skuteczniejsze na powiększanie penisa Ćwiczenia czy tabletki?

Rozpoczęte przez ~nast, 05 paź 2020
  • avatar ~nast ~nast
    ~nast
    Napisane 05 października 2020 - 09:46
    Cześc, Widziałem,że jest troche tych cwiczeń w sieci ale zastanawiałem się czy jest to sktueczne czy nie. Czy warto jest się za to brać? Może lepiej jest od razu kupić sobie jakies tabsy? Jak myślicie? Czy ktoś z Was próbował może takie ćwiczenia? Mają jakieś działanie?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gaston ~gaston
    ~gaston
    Napisane 05 października 2020 - 10:00
    Pewnie zaraz zaczną się głupie komentarze, ale to hipokryci, bo większość facetów ma taki czas (szczególnie w wieku dorastania) że chciałaby "mieć większego" :) Mi kiedyś, w gimnazjum się "wymarzyło" mieć większego i z tego co się dowiedziałem to te ćwiczenia zajmują koło godziny dziennie i mizerne efekty przychodzą latami, wiec sobie odpuściłem, bo na przyrodzenie nie narzekałem aż tak. Ponoć dobre efekty dajją tabletki Penilarge, ale sam nie brałem.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zumi ~zumi
    ~zumi
    Napisane 06 października 2020 - 10:11
    Zabieg? Ale po co. Po co podejmować ryzyko z tym związane. Są różnego rodzaju pompki które coś tam podobno powiększają. Nie wiem, nie stosowałem. Są też suplementy np penilarge które podobno przyczyniają się do zwiększonego namnażania komórek w ciałach jamistych w prąciu, przez co można osiągnąć kilka cm. Musiałbyś poczytać.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nast ~nast
    ~nast
    Napisane 06 października 2020 - 10:59
    Nad operacją to nawet się nie zastanawiam, Ostatnio sobie o niej czytałem to jest duży odsetek prawdopodobieństwa,że można sobie uszkodzić penisa i potem nie będzie sie mogło już tego robic. Tak więc woląłbym czegoś takiego uniknąć.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~axel ~axel
    ~axel
    Napisane 07 października 2020 - 09:09
    Kup sobie ten penilarge - On zwiększa elastyczność członka (mówię to w dużym uproszczeniu)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy