Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Co skutecznego na powiększenie penisa

Rozpoczęte przez ~siaczyk, 03 gru 2019
  • avatar ~siaczyk ~siaczyk
    ~siaczyk
    Napisane 03 grudnia 2019 - 10:16
    Panowie czy mieliście może kiedyś styczność z suplementami na powiększenie penisa? Czy możecie mi napisać czy rzeczywiście takie środki mogą mieć jakiekolwiek działanie jeśli chodzi o wielkość?

    Ogólnie czytałem sobie o ćwiczeniach i ok, poprawiają ukrwienie oraz mam wrażenieże moja zdolnosć seksualna jest wieksza. Ale na pewno nie powiekszają penisa. Jak to jest jednak z tabletkami. Warto jest sobie kupić czy nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jazz ~jazz
    ~jazz
    Napisane 03 grudnia 2019 - 10:40
    No włąsnie na temat ćwiczeń to opinie są bardzo różne. NIektórzy sobie takie ćwiczenia chwala, niektórzy odradzają ponieważ nie dają one dobrych efektów. Sam równiez nie widziałem u siebie niczego. Pompka jest ok, ale nie kupuj jakiegoś byle gówna z neta taniego ponieważ możesz sobie zrobić krzywdę. Jak już to coś porządnego. Tak samo jest z tabletkami. Wiele z nich to zwykle cukierki. Generalnie tabletki, które realnie powiekszają penisa to w tym momencie chyba tylko Penilarge. Sam żel do tabletek penisa nie powieksza, ale zapobiega rozstępom, które mogą wystąpić przy powiększaniu,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wikary ~Wikary
    ~Wikary
    Napisane 03 grudnia 2019 - 14:45
    A co sądzicie o kwasie hialuronowym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siaczyk ~Siaczyk
    ~Siaczyk
    Napisane 04 grudnia 2019 - 09:34
    No własnie interesowałem się jakiś czas temu powiekszaniem kwasem hialuronowym ale efekt nie jest trwały tylko na max kilka miesięcy, poza tym z tego co wiem to nie można powiekszyc penisa na długość ale jedynie na grubość. A mi zależy tutaj na długości. Kolego czy brałeś te tabletki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jazz ~jazz
    ~jazz
    Napisane 04 grudnia 2019 - 11:38
    Tak, brałem, przez około 10 tygodni. A więc 2,5 miesiąca. Osiągnąłem zamierzoną długość więc odstawiłem. Jestem już kilka miesięcy po i jak na razie wszystko grai trąbi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ator ~Ator
    ~Ator
    Napisane 11 marca 2022 - 15:33
    ~siaczyk napisał:
    Panowie czy mieliście może kiedyś styczność z suplementami na powiększenie penisa? Czy możecie mi napisać czy rzeczywiście takie środki mogą mieć jakiekolwiek działanie jeśli chodzi o wielkość?

    No ja miałem styczność z kilkoma. Mogę polecić właściwie tylko jedne tabletki w tym momencie - Maxorman. Zadziałały w przeciwieństwie do innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy