Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Co robic ?

Rozpoczęte przez ~Aska, 06 kwi 2023
  • avatar ~Aska ~Aska
    ~Aska
    Napisane 06 kwietnia 2023 - 05:04
    Hey mam 36 lat , 10 lat po ślubie , bez dzieci bo moj mąż dopiero po 8 latach zaczął zastanawiać sie nad rodzina. Prosiłam go o to przez 5 lat związku ale nawet nie chciał ze mna rozmawiać na takie tematy .plakalam , prosiłam ale nic z tego . Ogolnie ciężki ma charakter . Odpuściłam chociaz zawsze to było dla mnie priorytetem. Nasze relacje nigdy nie były idealne . Ciezko mi było sie z nim dogadać nawet o male,przyziemne rzeczy . Pozniej coraz częstsze kłótnie , awantury , wszystko zaczęło mnie w nim drażnić , on mnie wyzywał od K…, i najgorszych , pozniej przepraszał ze nie miał tego na myśli . Straciłam do niego szacunek . Wyjechałam do siostry na miesiac i powiedziałam ze z nami koniec . Ale oczywiście po powrocie(musiałam wrócić bo mamy wspólny dom ) obiecywał ze bedzie idealny . Ze założymy rodzine i bedzie wszystko pieknie . To było rok temu .Dzis powiedział mi ze jak sie nie odsunę to mnie potnie Piła motorowa , bo nie chaialm zeby pomagał mi w moim projekcie .powiedział ze podniosłam rękę do góry i chciał sie bronić -piłą. Wiec …. Powiedział ze jestem histeryczka i on nie miał tego na myśli bo Piła była zabezpieczona . Jestem osoba niezależna finansowo , mam swój biznes i prace , radzę sobie doskonale ze wszystkim , co ze mna nie tak ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 08 kwietnia 2023 - 08:04
    Kobieto daj sobie z nim spokój jest naprawdę wielu wartościowych facetów...a jeśli nawet taki się nie pojawi to przynajmniej Będziesz miała spokój i żyła w poszanowaniu samej siebie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy