Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Co robić

Rozpoczęte przez ~Krzysiek, 12 maj 2023
  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 12 maja 2023 - 21:54
    Cześć,
    W sumie to życie mi się posypało. Rozwiodlem się kilka lat temu i moja była żona zabrała syna i wyjechała na drugi koniec Polski. Raz w miesiącu jeżdżę do niego i spędzam z nim kilka dni. Wyjazdy kosztują mnóstwo pieniędzy.

    Obecną moja partnerka z którą jestem 4 lata przestała te sytuacje akceptować i oczekuje zaprzestania wyjazdów. Syn skończył 10 lat i spotkania są fajne ale coraz bardziej widzę, że mnie mniej potrzebuję. Nie wiem co robić...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 13 maja 2023 - 09:02
    Zająć się synem. Partnerce podziękować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KazikRybnik ~KazikRybnik
    ~KazikRybnik
    Napisane 14 października 2023 - 19:39
    Popieram przedmówcę. Widać że byś nie zostawił swojego dzieci, wiec kobieta powinna widzieć że jakbyście mieli dzieciaki to ich nie zlejesz. Znajdź kogoś kto to docenia. Stare dobre widziały gały co brały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy