Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Co polecicie na erekcję?

Rozpoczęte przez ~COMER, 14 kwi 2022
  • avatar ~COMER ~COMER
    ~COMER
    Napisane 14 kwietnia 2022 - 07:58
    Co polecicie na erekcję?

    Dodam, że nie chcialbym aby środek był na receptę. Bo nie chce na razie wybierać się do lekarza. Mam 30 lat, problemy z erekcją od kilku dobrych miesięcy. Byłem pewnien, że z czasem sie zmniejszą jednak mam wrażenie, ze zamiast sie polepszac to jest coraz gorzej. Polecicie mi jakieś dobre rozwiazanie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masza ~masza
    ~masza
    Napisane 14 kwietnia 2022 - 08:14
    Viamen. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Po pierwsze jest naturalny, po drugie nie widziałem w jego przypadku efektów ubocznych, po trzecie przy regularnej kuracji tabletkami daje naprawdę dobre efekty. Przywraca pełną erekcję i do tego naprawdę szybko zaczyna działać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comer ~comer
    ~comer
    Napisane 15 kwietnia 2022 - 10:21
    A ile brałeś? Czy nadal go bierzesz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masza ~masza
    ~masza
    Napisane 19 kwietnia 2022 - 08:45
    Aktualnie nie biorę bo nie mam takiej potrzeby. Tabletki przyjmowałem równo 4 miesiące. Potem przestałem bo chciałem zobaczyć czy problemy z erekcją powrócą czy nie,wcześniej ogólnie trochę czytałem na forach i opinie o cum on i wiele osób twierdziło, ze daje trwałe efekty. Chciałem przetestować czy tak będzie i rzeczywiście efekty działania tabletek były bardzo trwałe. I okazało się,ze zaburzenia erekcji nie wracają. Na szczęście. Podejrzewam jednak, ze kuracja musi być trochę dłuższa niż ten miesiąc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy