Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Co mysli facet poznajac…

Rozpoczęte przez ~Zdradzona, 04 maj 2023
  • avatar ~Zdradzona ~Zdradzona
    ~Zdradzona
    Napisane 04 maja 2023 - 16:53
    Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia i prosze o wypowiedzenie sie mezczyzn na ten temat - co mysli sobie mezczyzna jak poznaje kobiete ktora zostala wczesniej zdradzona ? Co sobie o takiej kobiecie myslicie ? Jest Wam jej szkoda? Myslicie sobie ze Musialo byc z nia cos nie tak ze doszlo do zdrady ?
    Prosze o szczere odpowiedzi - Dzieki .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 maja 2023 - 17:07
    ~Zdradzona napisał:
    Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia i prosze o wypowiedzenie sie mezczyzn na ten temat - co mysli sobie mezczyzna jak poznaje kobiete ktora zostala wczesniej zdradzona ? Co sobie o takiej kobiecie myslicie ? Jest Wam jej szkoda? Myslicie sobie ze Musialo byc z nia cos nie tak ze doszlo do zdrady ?
    Prosze o szczere odpowiedzi - Dzieki .

    Niestety czasy są jakie są. Wbrew pozorom zdradzają już częściej kobiety.
    Co do takich kobiet jak ty może to być plus. Często faceci są zdradzeni więc warto być szczerym w procesie poznawczym.
    Co do samej zdrady to jakość seksu też tutaj nie ma znaczenia. Często zdradzają ludzie mając dobrych partnerów w łóżku. Więc dla mnie to akurat nie jest jakiś minus czy ujma jakbym poznał taką kobietę. Za pewne bardziej doceniasz relacje w związku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~samotny w małżeństwie ~samotny w małżeństwie
    ~samotny w małżeństwie
    Napisane 08 maja 2023 - 16:06
    ~Zdradzona napisał:
    Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia i prosze o wypowiedzenie sie mezczyzn na ten temat - co mysli sobie mezczyzna jak poznaje kobiete ktora zostala wczesniej zdradzona ? Co sobie o takiej kobiecie myslicie ? Jest Wam jej szkoda? Myslicie sobie ze Musialo byc z nia cos nie tak ze doszlo do zdrady ?
    Prosze o szczere odpowiedzi - Dzieki .


    Ogolnie nie miałbym nic przeciwko takiej kobiecie, bo sa różne okoliczności. Jednak na pewno w wyniku moich doświadczeń przeszłoby mi na pewno przez myśl, że być może kobieta nie lubi seksu skoro facet ja zdradził. Jednak zastrzegam, ze to tylko moje subiektywne podejscie wynikające z dośwadczeń z moją żoną, która stroni od seksu. A ja odchodze od zmysłow i mysle o zdradzie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdMech ~AdMech
    ~AdMech
    Napisane 09 maja 2023 - 22:09
    ~Zdradzona napisał:
    Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia i prosze o wypowiedzenie sie mezczyzn na ten temat - co mysli sobie mezczyzna jak poznaje kobiete ktora zostala wczesniej zdradzona ? Co sobie o takiej kobiecie myslicie ? Jest Wam jej szkoda? Myslicie sobie ze Musialo byc z nia cos nie tak ze doszlo do zdrady ?
    Prosze o szczere odpowiedzi - Dzieki .

    Nie ma to znaczenia. Tak już jest, że jeśli kobieta może być oziębła dla jednego, a gorąca dla innego. Facet zdradza raczej jak w łóżku wieje nudą i zimnem.
    Więc jeśli ją rozpalisz, to dla Ciebie może ona być demonem seksu i niesamowitą kochanką, wartą każdej spędzonej z nią chwili.
    Oczywiście są też toksyczne osoby, ale raczej od takich należy trzymać się daleko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 16 maja 2023 - 09:07
    ~Zdradzona napisał:
    Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia i prosze o wypowiedzenie sie mezczyzn na ten temat - co mysli sobie mezczyzna jak poznaje kobiete ktora zostala wczesniej zdradzona ? Co sobie o takiej kobiecie myslicie ? Jest Wam jej szkoda? Myslicie sobie ze Musialo byc z nia cos nie tak ze doszlo do zdrady ?
    Prosze o szczere odpowiedzi - Dzieki .


    Co myśli ?
    Że babka obdarzyła swoim zaufaniem maksymalnego dupka bez klasy i fasonu. To nie stanowi dla niej absolutnie żadnej ujmy. Domena kochajacych kobiet to czułość, delikatność, ufność i przede wszystkim oddanie. Kazdy normalny mezczyzna bardzo ceni takie kobiety. Gnojek zaczął nieźle a skończył jak totalny burak... powinien najpierw porozmawiać, powiedzieć ze odchodzi, nawet gdy ją będzie mocno boleć. Dopiero po tym zacząć coś nowego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 16 maja 2023 - 09:18
    A ja właśnie doceniłbym taką kobietę ,ponieważ ów kobieta wie jak to smakuje a raczej jak boli no chyba ,że jest:" królową lodu " jednak w głowie rysuje mi się jej pozytywny obraz, gdyż z doświadczenia widzę .że właśnie zdradzeni mają najczęściej zdrowy kręgosłup moralny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Ψοζ ~~Ψοζ
    ~~Ψοζ
    Napisane 16 maja 2023 - 10:17
    ~Misiak napisał:
    A ja właśnie doceniłbym taką kobietę ,ponieważ ów kobieta wie jak to smakuje a raczej jak boli no chyba ,że jest:" królową lodu " jednak w głowie rysuje mi się jej pozytywny obraz, gdyż z doświadczenia widzę .że właśnie zdradzeni mają najczęściej zdrowy kręgosłup moralny


    Zrozum, że zdrada nie dzieje się bez powodu. Owszem, to decyzja zdradzacza i on jest za to odpowiedzialny, ale często zdradzeni sami się do niej przyczyniają. To nie jest pewniak, że jak sobie znajdziesz zdradzoną i sam jesteś po zdradzie, to masz przepis na sukces. Bardzo prawdopodobne, że taki związek może się nie udać, tylko że rozstaniecie się jak ludzie wiedząc jak to inne wyjście boli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 16 maja 2023 - 12:49
    Ja uważam, że osoby notorycznie zdradzane, czyli takie które były wielokrotnie zdradzone w tym samym związku albo w kolejnym związku są ponownie zdradzane przez wybieranych przez siebie partnerów, mają w sobie coś takiego, że im się akurat podobają tacy ludzie, których moralność jest mocno wątpliwa albo przyciągają nieświadomie do siebie zaburzone jednostki bo same są zaburzone i działają jak magnes na innych zaburzonych.
    To zaburzeni może polegać np. na niskim zróżnicowaniu swojego "Ja"
    Takie osoby mają niewielką zdolność oddzielania myślenia od emocji, żyją w świecie swoich uczuć, podejmują decyzje bazujące na emocjach, mają wysoki poziom leku, bardzo potrzebują obecności innych, większość swojej energii kierują na poszukiwanie miłości, starają się niezwykle mocno spełniać oczekiwania środowiska.
    Niestety osoby z takim "Ja" są często uzależnione, okazują się bluszczami w związkach, chorują psychicznie (paranoje, depresja, inne zaburznia somatyczne).
    Dlatego uważam, że nie ma co się martwić aż tak bardzo jedną zdradą w sensie, że coś z Tobą jest nie tak ale serią już tak.

    Warto dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje, jeżeli oczywiście się dzieje.

    Odsyłam do lektury: Kriegelewicz, O. (2012). Zaburzenia równowagi sił emocjonalnych w rodzinach pochodzenia partnerów a dysfunkcja w ich relacjach małżeńskich według koncepcji Bowena. W: B. Tryjarska (red.) Bliskość w rodzinie. Więzi w dzieciństwie a zburzenia w dorosłości. (218-245).

    Książka jest niedostępna do kupienia ale można ją znaleźć w pdf w Internecie.

    Pozdrawiam serdecznie.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 17 maja 2023 - 17:57
    ~~Ψοζ napisał:
    ~Misiak napisał:
    A ja właśnie doceniłbym taką kobietę ,ponieważ ów kobieta wie jak to smakuje a raczej jak boli no chyba ,że jest:" królową lodu " jednak w głowie rysuje mi się jej pozytywny obraz, gdyż z doświadczenia widzę .że właśnie zdradzeni mają najczęściej zdrowy kręgosłup moralny


    Zrozum, że zdrada nie dzieje się bez powodu. Owszem, to decyzja zdradzacza i on jest za to odpowiedzialny, ale często zdradzeni sami się do niej przyczyniają. To nie jest pewniak, że jak sobie znajdziesz zdradzoną i sam jesteś po zdradzie, to masz przepis na sukces. Bardzo prawdopodobne, że taki związek może się nie udać, tylko że rozstaniecie się jak ludzie wiedząc jak to inne wyjście boli.


    Baranek, nie mówię tu o sukcesie z osobą zdradzoną tylko zauważ ,że takie osoby po przejściach nabyły pewnych cech zarówno dobrych jak i złych ,więc w myśl zasady nie rób komuś tego co tobie nie miłe czegoś się w życiu dowiedziały i nauczyły a o sukcesie w związku przecież decyduje wiele innych czynników .
    Właściwie to chciałem podkreślić fakt ,iż taka osoba nie jest na minusie w moich oczach a wręcz przeciwnie no ale co do każdego to trzeba dokładnie poznać określoną historię .

    Czwóreczka jak zwykle wywołała u mnie chęć refleksji ,więc sięgając pamięcią wstecz to jednak trochę tych dziewczyn było a zdradziły mnie (chyba ,że nie wiem) tylko dwie,,,,
    Pierwsza miłość
    Pierwsza żona
    pozdrawiam wszystkich 8-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy