Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Co jest skuteczne na przedwczesny wytrysk?

Rozpoczęte przez ~Comik, 05 maj 2022
  • avatar ~Comik ~Comik
    ~Comik
    Napisane 05 maja 2022 - 08:18
    Witam Mam nadzieję, ze to dobre mieijsce na to pytanie. Mianowicie co jest skuteczne na przedwczesny wytrysk skoro prezerwatywa nie spełnia swojej roli. W prezerwatywie członek mi opada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akat ~akat
    ~akat
    Napisane 06 maja 2022 - 11:43
    Prezerwatywy przedłużające wytrysk nie są tyko bardziej obcisłe ale zawierają w sobie w wielu przypadkach substancje znieczulająca członka. Substancja ta być może za bardzo na Ciebie działa i z tego powodu członek w trakcie stosunku opada. Stymulacja jest niewystarczająca. W takiej sytuacji wystarczy usunąć z prezerwatywy nadmiar tego środka. Druga opcja to chusteczki orgasm control. Które lekko znieczulają członka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Comik ~Comik
    ~Comik
    Napisane 06 maja 2022 - 12:50
    Niestety nie chodzi tutaj tylko o prezerwatywy przedlużające wytrysk ale ogólnie. MOja żona aktualnie jest na tabletkach antykoncepcyjnych tak wiec wolelibyśmy uprawiać seks bez prezerwatywy.Te chusteczki to co to jest? Bo nie widziałem w sklepach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akat ~akat
    ~akat
    Napisane 06 maja 2022 - 14:24
    I nie wiem czy zobaczysz, sam widziałem, że w marketach jest pełen wybór prezerwatyw, ale to wszystko. Chusteczki są do zamówienia przez internet. Są nasączone substancją,która znieczula delikatnie członka. Ale na tyle,ze wszystko jest przez Ciebie odczuwalne Sam miałem problem podobny do Ciebie, zdecydowanie nie należę do długodystansowców i próbowałem wielu sposobów. Nieco pomaga masturbacja przed stosunkiem, ale nie wiem jak u Ciebie, u mnie nie daje takiej satysfakcji jak pierwszy stosunek. Chusteczki które polecili mi na innym forum medycznym okazały się o wiele bardziej skuteczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comik ~comik
    ~comik
    Napisane 09 maja 2022 - 09:43
    Postaram sie wypróbować, jednak nasuwa mi się jedno pytanie. Czy jeśli tak zadziała na mnie to przypadkiem nie zadziała na nia jak w nia wejdę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akat ~akat
    ~akat
    Napisane 10 maja 2022 - 07:59
    Nie powinno. No chyba, że zdecydujesz się na seks od razu po użyciu chusteczki. Wtedy tak, może kobietę lekko znieczulić. Ale wystarczy odczekać te 15 minut i wszystko powinno być już w porządku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy