Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

BURDEL

Rozpoczęte przez ~andree-70, 04 paź 2020
  • avatar ~andree-70 ~andree-70
    ~andree-70
    Napisane 04 października 2020 - 06:58
    NIE, nie złapałem ich na gorącym uczynku, ale czy można domniemywać że żona zdradzała mnie. Chciałem kupić dom w pobliskiej wiosce, i mieliśmy jechać ciężarówką by żona go też obejrzała.Zostawiłem samochód dalej i wchodzę do mieszkania i widzę że sprzedawca
    "Bert" i moja żona siedzą naprzeciw siebie, a ręce ich odsuwają się od siebie. Czyli trzymał ją za ręce i pieprzył zapewne słodkie słówka.
    On Bert sprzedawca domu słynny i znany kobieciarz, podobno żadnej młodej nie przepuścił.Nawet nie musiał . Kupiliśmy ten dom i po kilku dniach poprosił aby u nas przechować trzy worki ziemniaków bo u nich wilgoć ???? mieszkali dwa
    metry wyżej tylko przez ulicę na wsi. Tak był to fortel aby mieć dostęp do mojej żony, a wypadek gdybym go u nas zastał nieoczekiwanie. Sąsiada Gintra mojego z boku znałem od dawna o czym Bert nie wiedział. I teraz Ginter po miesiącu mówi mi w zaufaniu. Wiesz co Bert wygaduje (chba w
    knajpie też) że z waszego domu zrobi Burdel. Pytanie do was jest jedno: w czym moja żona sie przyczyniła lub mogła przyczynić aby tak niespotykane określenie
    było dla Berta uzasadnione. Miałem wtedy jeszcze prywatny transport i musiałem pracować. Przez te 7 lat wiele sie wydarzało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 04 października 2020 - 21:54
    Skoro sąsiad coś takiego powiedział musiał mieć jakieś doświadczenia z tym gosciem. Poczymś takim podsłuchy bym podłozył po pokojach a może coś się nagra, po cichu skontrolował koputer, smartfon. To daje dużo do myslenia szczególnie że za ręce nie trzyma się sprzedawce ani kolegę , skoro sobie na takie rzeczy pozwala i po twoim wejściu nagle wycofuje to sama wie że to niewporządku mało powiedziane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andree-70 ~andree-70
    ~andree-70
    Napisane 05 października 2020 - 07:24
    Chodzi bardziej co moja żona zrobiła wobec sprzedawcy.
    bo takie powiedzenie jest w ogóle niespotykane.
    Dodam że drugiemu sąsiadowi wyjęła kutas ze spodni, który ogólnie to nie był moją zona zainteresowany wcześnie.
    Kiedy domyślam się że temu sprzedawcy też tak zrobiła i na dodatek laskę (loda). to by bardziej pasowało.
    Jak mówię żonie o swoich przypuszczeniach to krzyczy strasznie że NIGDY MU LASKI NIE ROBIŁAM!!!!!!!!!!
    muszę tego byc pewien.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 05 października 2020 - 13:47
    czytaj co ci tutaj podpowiadamy, chcesz miec dowody, zainwestuj w kamerke, mozesz kupic kamerke w zabace, sa takie do obserwacji jak sie dziecko bawi, samo myslenie dowodu ci nie da

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy