Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Brała mnie na litość

Rozpoczęte przez ~MentholMan18, 01 gru 2019
  • avatar ~MentholMan18 ~MentholMan18
    ~MentholMan18
    Napisane 01 grudnia 2019 - 11:10
    ​​​​​​​Najlepsi koledzy,a potem przyjaciele

    Jedna z moich koleżanek w pracy która rozstała się z chłopakiem pewnym momencie zaczęła  rozwijać znajomość zemną .

    Stawiała swojego byłego chłopaka w bardzo złym świetle opowiadała o tym jak o nią nie dbał że ciągle w niego ładowała pieniądze ze nigdzie jej nie zabierał itp.

    Zrobiło mi się jej żal pomyślałem jak to jak tak można piękna kobieta do tego inteligentna i z dnia na dzień staliśmy się przyjaciółmi

    Miałem nadzieję że może ja mam jakieś szanse u niej i że jeśli były chłopak o nią nie dbał to ja się o nią postaram

    I podkreślam w ciągu naszej znajomości  ciągle stawiała swojego byłego w  złym świetle

    Zabrałem ją na piękną kolacje(podczas kolacji powiedziała ze chce mieć faceta musi najpierw znać chłopaka dłużej żeby mieć pewność z kim ma doczynienia ) zaplanowaliśmy teraz wspólną podróż  zagranice ciągle jesteśmy przyjaciółmi (ona nadal twierdzi że z były chłopakiem niema nic wspólnego i że go nienawidzi)

    Chce ze mną spędzać  wolny czas i oczywiście ja ponoszę koszta za to wszystko 

    Niestety myliłem się

    Okazało się że byłem w błędzie zostałem okłamany przez fałszywego szczura który wgryzał się w moją krtań swoimi ostrymi jak brzytwa zębami

    Były chłopak dalej spędza u niej noce a ona wykorzystuje mnie materialnie ciągle mydląc mi oczy 

    Za miesiąc jedziemy w spólną podróż w mojej głowię wybuchła bomba atomowa nie wiem co mam na ten temat myśleć nie daje mi to spokoju 

    Jak to rozwiązać ?

    Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

     

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~As ~As
    ~As
    Napisane 01 grudnia 2019 - 13:05
    Bilety zwróć, pojedz z kimś innym jak się da. Utnij kontakt.
    Intryg nie knuj, szkoda czasi u energii.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 02 grudnia 2019 - 07:52
    Ale widziałeś tego byłego chłopaka u niej w te noce? Skąd to przypuszczenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy