Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

brakująca instrukcja

Rozpoczęte przez ~Joanna, 30 wrz 2015
  • avatar ~Joanna ~Joanna
    ~Joanna
    Napisane 30 września 2015 - 08:51
    Dzień dobry,
    Jestem czterdziestolatką, wierną mężatką. Jest dużo rzeczy, których jeszcze nie robiłam a chciałabym od banalnych (kulig z pochodniami) po te poważniejsze. Poznałam mężczyznę. Chciałabym spróbować zakazanego owocu a boję się, nie nie owocu, nie konsekwencji a tego, że zanim się zacznie, to się skończy. Albo jestem zimna jak lód albo mam doskonale opanowaną sztukę utrzymywania dystansu, stosowania odwrotu, nie wiem. Nie wiem jak flirtować z tym panem, jak się pilnować aby nie uciekać, nie gasić go, nie zmienać tematu... Nie wiem czy to możliwe ale może ktoś spróbuje ze mną podjąć grę słów, zbada czy mam szansę... z tym panem przeciągnąć rozmowę, zachęcić do kolejnej rozmowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 08 października 2015 - 12:46
    Witaj,
    w większości przypadków mężczyźni zupełnie inaczej postrzegają kontakty damsko-męskie. Wystarczy, że kobieta wyrazi zainteresowanie rozmową z mężczyzną, będzie się śmiała z jego "głupich" żartów itp. a on odbierze to jako zachętę do pójścia o krok dalej... Zastanów się dobrze czego chcesz, bo mężczyzna jako odwieczny reproduktor myśli i chce tylko jednego od kobiety. Więc jeśli nie chcesz go zrazić to albo postaw jasno sytuacje (przyjaciel) albo kuś i nęć, trzymając na dystans przez jakiś czas. Bo jak każdy myśliwy mężczyzna szanuje "zwierzynę", która nie poddała się za pierwszym razem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bogna ~bogna
    ~bogna
    Napisane 08 października 2015 - 20:17
    ~Marcin napisał:
    Wystarczy, że kobieta wyrazi zainteresowanie rozmową z mężczyzną, będzie się śmiała z jego "głupich" żartów itp. a on odbierze to jako zachętę do pójścia o krok dalej... .


    Niestety to prawda, czasem jesteście bardziej naiwni niż kobiety. Wydaje Wam sie,że kobieta juz o niczym innym nie marzy tylko o Was. Łykacie wszystko.
    -Joanno a ty nie szukasz miłości, tylko odskoczni. To daj się uwodzić, Panowie czuja sie wtedy jak Reksio przy szynce. Twoje reakcje chyba bardziej biora sie stad,że twoj znamomy, nie ma tego czegoś co porywa albo nie wie jak to robć. Jak nie wychodzi z tym po prostu poszukaj innego. Panowie tak robią i zawsze skutkuje, wiec dlaczego my nie miałybysmy tego robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 15 października 2015 - 19:53
    Reksio przy szynce dobre określenie. Dodać należy, że szynka jest w szklanym pojemniku "bez klamek" i tylko polizać przez szybkę można.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy