Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Brak zainteresowania męskim okiem

Rozpoczęte przez ~Kokosanka, 07 wrz 2020
  • avatar ~Kokosanka ~Kokosanka
    ~Kokosanka
    Napisane 07 września 2020 - 11:42
    Piszę na męskim forum bo jestem ciekawa jak to widzicie Wy faceci, męskim okiem ;) Co prawda opisana sytuacja dotyczy osób w wieku 31 lat, ale mam nadzieję, że i tak coś podpowiecie :)

    Jakiś czas temu poznałam faceta na aplikacji internetowej. Nie gadamy często, może 1-2 razy na tydzień. Oboje jesteśmy zapracowani, poza tym ja nie jestem zwolenniczką gadania dzień w dzień o pierdołach. Mimo wszystko może komuś zapali się czerwona lampka, że jest to rzadki kontakt. Dodam tylko, że facet na żywo jest małomówny plus jak już zagada to zazwyczaj z jakimś konkretem, czyli w celu umówienia spotkania.

    Widzieliśmy się 4 razy i nie wydarzyło się nic przełomowego, czyt. pocałunek, bliższy kontakt fizyczny itp. Sama do tego nie dążę, bo uważam, że to za szybko. Nie wysyłam żadnych sygnałów w tym kierunku, a wręcz odwrotnie. Nie daję buziaków na powitanie, nie łapię go za rękę itp. Nie wynika to z tego, że mi się nie podoba ale po prostu nie chcę żeby coś potoczyło się za szybko i na razie nie chcę robić kroku w tę stronę. On też go nie robi, raz mnie delikatnie przytulił na pożegnanie. Mimo wszystko zastanawiam się czy jeśli facet nie szuka kontaktu, nie inicjuje go na 4. spotkaniu to traktuje mnie jako kumpelę czy może jest inny powód. Ciężko mi w to uwierzyć, że szuka kumpeli i traci czas/kasę na randki, odwożenie mnie do domu itp...ale może się mylę...

    Podsumowując..jesteśmy po 4. spotkaniach, rozmawiamy średnio 1-2 razy w tygodniu, widujemy się co 1-2 tygodnie. Z jego strony raczej nie ma flirtu choć zdarza się, ale facet jest raczej oszczędny i ostrożny w tych kwestiach :D

    Dlatego moje pytanie do Was czy to zawsze oznacza brak zainteresowania czy jest opcja, że facet jest po przejściach lub ma inne zasady, przez które relacja nie toczy się zbyt szybko?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy