Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Brak seksu oralnego

Rozpoczęte przez ~Olga, 30 sty 2023
  • avatar ~Olga ~Olga
    ~Olga
    Napisane 30 stycznia 2023 - 06:20
    Witajcie Panowie,
    mam pewien problem. Nie rozumiem, czemu mąż nie chce robić minety. Jesteśmy małżeństwem od 15 lat i może 5 razy zrobił, ale tylko jak prosiłam. W momencie, gdy przestałam się prosić, koniec, temat zniknął. Nie ma sznas z jego strony na tę formę seku. Ostatni raz był chyba z 10 lat temu. Pytałam czemu, tak jest, brak odpowiedzi. Zbywanie tematu, milczenie. Ogólnie seks jest 4x w tygodniu, z mojej strony jest wszystko i to z chęcią. Jakie mogą być przyczyny takiego zachowania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 30 stycznia 2023 - 15:24
    Ty sobie chyba jaja z nas robisz. 15 lat razem, sex cztery razy w tygodniu i jeszcze źle, bo minety nie robi ???
    Zupełnie jakby to facet pisał.
    Mnie żona też laski nie robi bo nie lubi i jakoś żyję, można się inaczej bawić i też jest przyjemnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michal ~Michal
    ~Michal
    Napisane 30 stycznia 2023 - 16:18
    Hej Olga,

    U mnie odwrotnie, ale nie tak jak by sie to moglo wydawać. Ja chcę jej zrobić minetkę, a ona nie chce. Strasznie mnie to wkurza, nie mogę sie spełnić w seksie , nie mogę zrobić tego na co mam ochotę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Spec ~Spec
    ~Spec
    Napisane 30 stycznia 2023 - 18:16
    Bo masz kwaśny odczyn pizdy i bierze na wymioty. Nawet po szybkim zapijaniu "alkoholem" i myciu zębów i tak przez około 2 godzin to czuć. No to masz proąta, prawdziwą odpowiedź.

    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona ~Żona
    ~Żona
    Napisane 30 stycznia 2023 - 19:29
    Moze dlatego ze wie ze Ty mu i tak zrobisz to on po co ma sie męczyć. Powiedz ze będziesz mu sie odwzajemniać. 69 i tyle w temacie.
    Po prostu przestań mu robić, przetrzymaj go.

    Swoją drogą nie wyobrażam sobie żeby mąż mi nie lizał . Współczuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona87 ~Żona87
    ~Żona87
    Napisane 04 lutego 2023 - 14:10
    Mój mąż też ma z tym problem, zasadniczo nie wiem dlaczego...jednak tutaj działa metoda przetrzymania, jak ktoś wyżej wspomniał. Najpierw była rozmowa, obiecanki że postara się to zmienić, a kiedy to nie skutkowało po prostu nie było sexu oralnego z mojej strony w jego stronę. Warto spróbować, może też poskutkuje. Zawsze możesz zablefować, że jeśli nie on, to kogoś sobie znajdziesz...kto da Ci to, czego on nie daje. Sex jest ważny, i nie ilość a jakość w tym wszystkim Panowie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sfrustrowany ~Sfrustrowany
    ~Sfrustrowany
    Napisane 04 lutego 2023 - 16:39
    No to widzisz. Ja bez robienia minetki nawet nie zaczynam. Niestety, w drugą stronę to nie działa - mnie oralnie żona nie zaspokaja. Ile ja bym dał za taką żonę jak autorka postu. Mój związek się rozpada, bo seks jest rzadki i, mam wrażenie, że wymuszony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona87 ~Żona87
    ~Żona87
    Napisane 04 lutego 2023 - 18:46
    Każda osoba będąca w związku zapewne znajdzie jakiś chociażby drobny szczegół, jaki by zmieniła w swoim partnerze, w każdej sferze życia codziennego. Dla mnie osobiście sex jest bardzo istotny, gdyż jako kobieta uważam mam wysokie libido, i chcę je mieć zaspakajane najlepiej w domu z mężczyzną z którym współżyję, mam rodzinę i dom. Nie zawsze jest pięknie, jak to w życiu bywa. Jednakże jeśli mocno podupada sfera intymna między partnerami, to niestety człowiek ma różne myśli, a pokusa czai się na każdym kroku. Pytanie czy żona nigdy oralnie Cię nie zaspakajała? Czy przestała to robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 11 lutego 2023 - 13:52
    [quote=~Żona87 (...) Dla mnie osobiście sex jest bardzo istotny, gdyż jako kobieta uważam mam wysokie libido, i chcę je mieć zaspakajane najlepiej w domu z mężczyzną z którym współżyję, mam rodzinę i dom. (...)

    hehe - najlepiej z mężczyzną z którym masz rodzinę i dom... no ale tak normalnie... albo nieoptymalnie... to z kim? :P ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 11 lutego 2023 - 13:53
    ~Żona87 napisał:
    (...) Dla mnie osobiście sex jest bardzo istotny, gdyż jako kobieta uważam mam wysokie libido, i chcę je mieć zaspakajane najlepiej w domu z mężczyzną z którym współżyję, mam rodzinę i dom. (...)


    hehe - najlepiej z mężczyzną z którym masz rodzinę i dom... no ale tak normalnie... albo nieoptymalnie... to z kim? :P ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona87 ~Żona87
    ~Żona87
    Napisane 11 lutego 2023 - 14:48
    Różnie w życiu bywa, i niczego nie można wykluczyć. Związki długoletnie niestety często są nasiąknięte rutyną, codziennym biegiem, i brakiem czasu dla siebie...A kiedy już te chwile nastają, i w tych momentach jest coś czego my bardzo pragniemy, a nie dostajemy tego od partnera, to już nie tak daleki krok, aby chociażby zacząć myśleć o innym/innej.
    Założę się, że nie jeden/jedna osoba tutaj wypowiadająca się, radzącą innym... ma sporo na sumieniu.

    hehe - najlepiej z mężczyzną z którym masz rodzinę i dom... no ale tak normalnie... albo nieoptymalnie... to z kim? :P ;)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 11 lutego 2023 - 22:10
    ~Żona87 napisał:

    (...) Założę się, że nie jeden/jedna osoba tutaj wypowiadająca się, radzącą innym... ma sporo na sumieniu. (...)


    Ja akurat nie mam. Nie mam na sumieniu. Nie zdradzałem żony, choć może powinienem ;). Nie ma jednej recepty na życie dla wszystkich. Każda dusza potrzebuje tu na Ziemi innego zestawu doświadczeń. O ile dzieci są odchowane (no takie 18+) ... to naprawdę myślę, że czasem nie warto się ze sobą męczyć... zwłaszcza kiedy tak jak mówisz, nie dostajesz od partnera tego, czego tak mocno Ci potrzeba. Ale póki dzieci małe (tak myślę, 0... do 12-14) to naprawdę trzeba na uszach stawać, aby jednak zapewnić potomstwu w miarę stabilny wzrost w rodzinie... nawet jak trawa "u sąsiada" wydaje się być bardziej zielona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona87 ~Żona87
    ~Żona87
    Napisane 12 lutego 2023 - 08:25
    Tak jak piszesz, wiek dzieci odgrywa tu kluczową rolę...jednak czasem zastanawiam się czy naprawdę warto nawet dla nich się tak "poświęcać". Cóż, póki co jeszcze wygrywa rozum, choć nie do końca zgodny jest z całą resztą. Pożyjemy...zobaczymy;-)
    Póki co potencjalny obiekt "westchnień", myślę że dobrze wie jak na mnie działa. Na szczęście nie mamy okazji widywać się zbyt często.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olga ~Olga
    ~Olga
    Napisane 18 lutego 2023 - 06:34
    Rozmawiałam z mężem i twierdzi, że tego nie lubi i żadnej nie robił a ze mną jednak kilka razy to było.
    Powiedziałam mu, że wg mnie jak się kogoś kocha to nie ma ograniczeń w seksie, bo się chce sprawić przyjemność drugiej osobie.
    Lubię częsty seks i uwielbiam seks oralny. Podczas rozmowy stwierdził, że jest zachwycony naszym seksem. A lodem wyjątkowo, bo jest nieziemski - jego słowa.
    Nie mam doświadczenia za bardzo w relacjach, bo to mój pierwszy i jedyny partner seksualny i dlatego zadałam pytanie, bo chciałam wiedzieć jak to w innych związkach jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olga ~Olga
    ~Olga
    Napisane 18 lutego 2023 - 06:38
    Nie chciałabym takich zagrywek stosować, ale jak po tej ostatniej rozmowie nic się nie zmieni, to chyba będę musiała i powiem, że kto inny to zrobi, jak nie on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lutego 2023 - 06:48
    Samolubny dupek któremu zależy tylko na własnej przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 01 października 2023 - 01:43
    Kochani, mam pytanie i nigdzie nie mogę znalezc odpowiedzi.... Jakis miesiac temu odkryliśmy z Żoną coś mega przyjemnego i dla mnie (głównie) i dla niej (bardzo się tym podnieca czasem) ... Chodzi to ze jak juz zbliża się godzina snu , ja leżę na plecach a moja Pani kładzie się na boku kładąc głowę na moim brzuchu i bierze i trzyma penisa w buzi....czasem tak usypia nawet... Pytanie: spotkaliście się czymś takim?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hfghj ~Hfghj
    ~Hfghj
    Napisane 01 października 2023 - 20:49
    ~Mariusz napisał:
    Kochani, mam pytanie i nigdzie nie mogę znalezc odpowiedzi.... Jakis miesiac temu odkryliśmy z Żoną coś mega przyjemnego i dla mnie (głównie) i dla niej (bardzo się tym podnieca czasem) ... Chodzi to ze jak juz zbliża się godzina snu , ja leżę na plecach a moja Pani kładzie się na boku kładąc głowę na moim brzuchu i bierze i trzyma penisa w buzi....czasem tak usypia nawet... Pytanie: spotkaliście się czymś takim?

    Tak. U psów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 01 października 2023 - 23:55
    ~Mariusz napisał:
    Kochani, mam pytanie i nigdzie nie mogę znalezc odpowiedzi.... Jakis miesiac temu odkryliśmy z Żoną coś mega przyjemnego i dla mnie (głównie) i dla niej (bardzo się tym podnieca czasem) ... Chodzi to ze jak juz zbliża się godzina snu , ja leżę na plecach a moja Pani kładzie się na boku kładąc głowę na moim brzuchu i bierze i trzyma penisa w buzi....czasem tak usypia nawet... Pytanie: spotkaliście się czymś takim?


    Spotkaliśmy się z wieloma fantazjami nastolatków.
    "Twoja Pani" ma 120cm wzrostu? Nie wystają jej stopy poza łóżko, kiedy tak leży z głową na Twoim brzuchu? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Flint ~Flint
    ~Flint
    Napisane 02 października 2023 - 22:13
    Kiepsko jest to, że maż nie potrafi się określić dlaczego nie lubi minety. W innych sprawach seksualnych też ma blokadę, by o nich mówić?
    Patrząć na moją żonę, to stwierdzam, że tak po prostu jest. Pewne rzeczy się nie lubi i już. Żona uwielbia oral w moją stronę, jest ogień, a gdy ja chcę podziałać w jej streafach, to najcześciej jest wymyślanie, że włosy, że to, że tamto. A mi nic nie przeszkdza. Czasem jest ochota, czasem nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy