Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

biwak

Rozpoczęte przez ~mikro, 13 cze 2020
  • avatar ~mikro ~mikro
    ~mikro
    Napisane 13 czerwca 2020 - 17:38
    co pakujecie ze sobą na biwak w lesie? chcę zabrać moich chłopaków, mam sam wszystko spakowac, wiem że oczywiście ubrania, jedzenie, tylko najbardziej zastanawia się do co apteczki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Manik ~Manik
    ~Manik
    Napisane 16 czerwca 2020 - 21:48
    Na pewno coś na skaleczenia, jakiś spray + plastry. Krem z filtrem obowiązkowo, jakieś środki na odstraszenie komarów, ale też preparat łagodzący ukąszenia, bo wiadomo, że w 100% nie jest się w stanie odstraszyć tych krwiopijców. Dobrą opcją jest np. urządzenie Bite Away, działa długo na jednej baterii.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pajkim ~pajkim
    ~pajkim
    Napisane 28 czerwca 2020 - 12:19
    a czym jest to urządzenie bite away? na jakiej zasadzie to w ogóle działa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 30 czerwca 2020 - 20:48
    Czytalem, że puszcza impuls ciepła i przynosi natychmiastową ulgę, muszę wypróbować. Drogi nie jest, a podobno wystarcza kupić raz na całe życie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~domik ~domik
    ~domik
    Napisane 13 lipca 2020 - 21:35
    a co zabieracie do jedzenia dla dzieciaków? Robię powoli zapasy, jedziemy pod namiot, kupiłem jako przegryzki kubusia musy, jakieś krakersy, kabanosy, na pewno zrobię tez zapas kanapek wezmę cos na ognisko, co mogę wziąc jeszcze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy