Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Barber

Rozpoczęte przez ~Janek, 30 lis 2019
  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 30 listopada 2019 - 14:55
    Niedawno zacząłem chodzić do barbera i dbać o swój zarost. ZNacie może jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji? Czego najlepiej używać po goleniu? Mój barber coś mi tam doradził, ale chętnie spróbuję różnych metod.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał ~michał
    ~michał
    Napisane 11 grudnia 2019 - 19:41
    Kup sobie jakiś fajny olej. Nie znam dokładnie marek, ale szukaj po prostu z jak najkrótszym składem. Olej, to olej ;) No i ja sobie kupiłem trymer babyliss, kiedy zacząłem chodzić do barbera. W sumie barber sam mi to poradził, bo powiedział, że przecież nie będziemy spotykać się codziennie, a o brodę trzeba dbać każdego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dexter1674 ~Dexter1674
    ~Dexter1674
    Napisane 17 marca 2020 - 09:06
    Cześć,
    jeśli mowa o olejkach to osobiście używam PRORASO WOOD & SPICE 30ML i jestem mega zadowolony. Pomimo małej pojemności olejek wystarcza na długo, ma piękny zapach i dobrze nawilża brodę. Miałem również olejek Percy Nobleman, ale Proraso jak dla mnie wygrywa. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuOlejek zamawiałem w tym sklepie: https://salonova.pl/olejki-do-brody ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bizon ~bizon
    ~bizon
    Napisane 24 maja 2021 - 22:08
    najpierw sprobowalbym tych ktore barber polecil potem dopiero szukac cos innego, sam tak zrobilem i chociaz nie bylem zadowolony z tamtych to nie zaluje ze poczynilem troche tesow

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzulas ~dzulas
    ~dzulas
    Napisane 26 maja 2021 - 13:36
    Janek a jaka firme ci polecil? moze ktos ja zna i sie wypowie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~augustponiatowski ~augustponiatowski
    ~augustponiatowski
    Napisane 27 maja 2021 - 11:56
    nie wiem jak Janek ale mnie barber o ile czlowiek swietny to polecal jakas malo znana firme, potem sie dowiedzialem ze mial z nimi umowe podpisana i wciskal kazdemu tak ze nawet jej nie polece. osobiscie sam korzystam z angry beards i to sa bardzo dobre rzeczy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bizon ~bizon
    ~bizon
    Napisane 28 maja 2021 - 06:28
    poniatowski to mamy podobne doswiadczenie, tez nie bylem za tymi poleconymi od barbera i zmienilem na inne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~deklowiec ~deklowiec
    ~deklowiec
    Napisane 28 maja 2021 - 10:18
    angry beards? to mi sie obila ta nazwa o oko juz na jakims forum, faktycznie ceny maja spoko, ktos uzywal ich brzytwy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy