Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Ankiety, badania

Ankieta odnośnie zdrady, zaufania i miłości.

Rozpoczęte przez ~WielkiM, 27 lis 2013
  • avatar ~WielkiM ~WielkiM
    ~WielkiM
    Napisane 27 listopada 2013 - 21:58
    Drodzy Panowie,

    Jestem studentem 5 roku psychologii w SWPS. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej które tyczą się miłości, zaufania i zdrady w związku. Poniżej zamieściłem link do mojej ankiety. Badanie jest w pełni anonimowe i byłbym naprawdę wdzięczny za jej wypełnienie.

    Z uszanowaniem,

    Maciej


    https://docs.google.com/forms/d/1MJww0Nkz-WSzDXfdFP0Yo5ZH_BLv2YjzdtXNX0ZG-Bs/viewform

    Obecnie jakieś 70% odpowiedzi w mojej ankiecie to odpowiedzi kobiet. Proszę Was poratujcie mnie i dodajcie też swoje zdanie na ten temat.

    Pytania zawarte w części B w oryginale pochodzą ze skali zaufania w związku stworzoną przez Rempel, Holmes & Zanna, 1985. Skala ta została przeze mnie odwrócona tak, aby badana osoba wypowiadała się w sposób w jaki uważa, że jego/jej partner mógłby odpowiedzieć - czyli miałaby badać - zaufanie jakie uważamy, że nasz partner ma do nas.
    cytuj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kinga ~kinga
    ~kinga
    Napisane 06 lutego 2019 - 22:07
    Minelo pare lat, od Pana wpisu, nie mniej jednak jesli Pan to przeczyta poprosilam o kontakt.
    Studentka psychologii

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy