Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

alkomat

Rozpoczęte przez ~barolini, 23 wrz 2015
  • avatar ~barolini ~barolini
    ~barolini
    Napisane 23 września 2015 - 08:35
    Panowie, potrzebuję kupić alkomat, mam na to jakieś 400-500 zł maks, coś podpowiecie??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Markesz ~Markesz
    ~Markesz
    Napisane 04 października 2015 - 15:05
    jak masz już do wydania większą kwotę to najlepszym wyborem będzie dobry alkomat elektrochemiczny,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu tutaj masz pomocny artykuł na co zwrócić uwagę i czym się kierować mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lelek ~lelek
    ~lelek
    Napisane 15 czerwca 2016 - 09:39
    mam alkohita x50 od paru m-cy, dostałem w prezencie od kumpli na 30tkę, prezent całkowicie trafiony :D, po impreach zawsze są chetni do pomiaru, a fajnie sie mierzy nawet jak jest kilka osób bo nie trzeba dotykac ustnika nawet, jest taki lejek do pomiaru

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy