Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

6 oznak, że związek jest zdrowy

Rozpoczęte przez ~Maria, 21 maj 2022
  • avatar ~Maria ~Maria
    ~Maria
    Napisane 21 maja 2022 - 09:28
    Mnie się wydaje, że ponieważ każdy związek jest inny, można tych sześć oznak ograniczyć do trzech: zaufania, szacunku i szczerości.
    Resztę każdy związek określa na własne potrzeby..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 21 maja 2022 - 10:26
    ~Maria napisał:
    Mnie się wydaje, że ponieważ każdy związek jest inny, można tych sześć oznak ograniczyć do trzech: zaufania, szacunku i szczerości.
    Resztę każdy związek określa na własne potrzeby..


    Moje 3 fundamenty główne udanego związku :

    Szczerość , zaufanie , wierność ..

    Inne oczywiście też ważne , ale bez tych 3 nie widzę szans na związek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 21 maja 2022 - 10:26
    ~Maria napisał:
    Mnie się wydaje, że ponieważ każdy związek jest inny, można tych sześć oznak ograniczyć do trzech: zaufania, szacunku i szczerości.
    Resztę każdy związek określa na własne potrzeby..


    Moje 3 fundamenty główne udanego związku :

    Szczerość , zaufanie , wierność ..

    Inne oczywiście też ważne , ale bez tych 3 nie widzę szans na związek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 21 maja 2022 - 13:16
    u mnie jednak przyjaźń, pociąg fizyczny i ta chemia że nikogo innego się nie chce.
    cała reszta jest z tym związana. Wierność i szacunek nie jest żadną zasługą, zaufanie i szczerość jest naturalne.
    A żeby było ciekawiej wszystko to dostałem gdy rozwiodłem się i ożeniłem ponownie z inną kobietą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy