Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

wyzwanie

Rozpoczęte przez ~porzucony, 20 sie 2014
  • avatar ~porzucony ~porzucony
    ~porzucony
    Napisane 20 sierpnia 2014 - 17:35

    witam,
    w takim razie trudnniejsze zadanie...
    jak odzyskac kochanke ktora mnie porzucila....bylismy 3 lata razem
    ja mam 40 lat od 10 lat zonaty, ona ma 25 lata od 7 lat chlopaka
    odeszla tydzien temu, hehe, wrecz mnie porzucila
    bylo tysiace sms, prosb , grozb, pretensji zali, niestety nie chce wrocic,
    natomiast wymiana sms, byla coraz bardziej brutalna
    wczesniej byly awantury i czepianie sie o byle co,
    za duzo od niej chcialem czasu,za bardzo zaborczy sie stawalem
    acha nie mamy zadnych wspolnych znajomych , wiec nie mam z nia zadnej mozliwosci innej kontaktu jak telefon,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porzucony ~porzucony
    ~porzucony
    Napisane 21 sierpnia 2014 - 20:46
    i cisza...brak podpowiedzi? nikt nie ma pomyslu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 10:24
    Miałeś 37 lat jak zaczęłaś zdradzać żonę, kochanka widzi ze nie ma szans na życie z tobą ma już 25 lat zmarnowała na ciebie już 3 lata, w czasie których ty nie chciałeś odejść od żony.
    Chłopak z którym się od 7 lat spotyka to jakiś idiota ze się nie zorientował ze jest rogaczem.
    Chyba dziewczyna zrozumiała ze się starzeje i że ty od żony nie odejdziesz.
    :)
    Czego ci naprawdę brakuje, adrenalinki czy sexu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porzucony ~porzucony
    ~porzucony
    Napisane 23 sierpnia 2014 - 18:48
    to właśnie nie tak... każde z nas miało swoje życie prywatne, i nikt nie myslał o zmianach...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 24 sierpnia 2014 - 00:02
    No jednak ktoś pomyślał.
    Może kobieta chce mieć po prostu dziecko i najnormalniej chciałaby być na 100% pewna z kim. I ona wybrała lepszego samca. A może w tym seksie nie byłeś taki dobry jak ci się wydawało, no cóż powiedzmy sobie szczerze stary już dla niej jesteś. Po prostu. Przypomnij sobie, chyba coś ci tam w złości wykrzyczała, posklejaj to i będziesz miał odpowiedź.
    Walczyć o kochankę ? może znajdź sobie inną, tak będzie prościej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marco ~marco
    ~marco
    Napisane 24 sierpnia 2014 - 12:45
    ~porzucony napisał:
    to właśnie nie tak... każde z nas miało swoje życie prywatne, i nikt nie myslał o zmianach...

    jakby niedogadanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porzucony ~porzucony
    ~porzucony
    Napisane 24 sierpnia 2014 - 16:16
    z sexem tez nie bylo zle, owszem narzekala ze za duzo i nie ma sily dla chlopaka:) hahahah, no ale tym kto by z nas sie martwil:)...
    tyle wciaz to nie wyjasnia kwestii jak to zrobic by wrocila...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wredna @ ~wredna @
    ~wredna @
    Napisane 27 sierpnia 2014 - 17:20
    bardziej egoistycznej postawy jeszcze nie widziałam. Daj jej spokój, napaleńcu, nie rozumiesz, że dziewczyna ma dość? znajdź sobie inną dupę a jej daj założyć normalną rodzinę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 09 września 2014 - 19:18
    ~porzucony napisał:
    z sexem tez nie bylo zle, owszem narzekala ze za duzo i nie ma sily dla chlopaka:) hahahah, no ale tym kto by z nas sie martwil:)...
    tyle wciaz to nie wyjasnia kwestii jak to zrobic by wrocila...


    On tu się zwyczajnie chwali, ot byczek napalony, zabawne.
    Ciekawe co żona na to...
    Wy faceci to już starzy jesteście, ja to mam kochankę i bzykam bzyk bzyk...
    ubawiłam się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 09 września 2014 - 19:18
    ~porzucony napisał:
    z sexem tez nie bylo zle, owszem narzekala ze za duzo i nie ma sily dla chlopaka:) hahahah, no ale tym kto by z nas sie martwil:)...
    tyle wciaz to nie wyjasnia kwestii jak to zrobic by wrocila...


    On tu się zwyczajnie chwali, ot byczek napalony, zabawne.
    Ciekawe co żona na to...
    Wy faceci to już starzy jesteście, ja to mam kochankę i bzykam bzyk bzyk...
    ubawiłam się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~woman ~woman
    ~woman
    Napisane 18 października 2014 - 13:34
    no i? wróciła?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TVTLC ~TVTLC
    ~TVTLC
    Napisane 01 listopada 2014 - 19:25
    Witam
    proszę autora wątku o kontakt na adres redakcja@atmgrupa.pl Chodzi o możliwość udzielenia wywiadu dla telewizji TLC.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy