Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

zakupy z kobietą

Rozpoczęte przez ~darek, 26 lis 2014
  • avatar ~darek ~darek
    ~darek
    Napisane 26 listopada 2014 - 09:41
    Panowie, czy chodzicie na zakupy z kobietą , takie przedświąteczne? U mnie zawsze jest przeprawa, bo żona chodzi po sklepach pół dnia, kupuje mnóstwo rzeczy. Lubicie to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirek ~mirek
    ~mirek
    Napisane 28 listopada 2014 - 10:26
    ja zawsze chodzę z żoną na wieksze zakupy i wcale mi to nie przeszkadza! mamy 2 większe markety pod domem ale nie spędzamy tasm pół dnia, jest lista to są konkrety do kupienia i tyle!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aneczka ~aneczka
    ~aneczka
    Napisane 28 listopada 2014 - 10:47
    ze mną mąż też zawsze chodzi, większe przedświąteczne zakupy robimy w polo i mamy całkiem dobrą zabawę razem na zakupach ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KarolRadkowski ~KarolRadkowski
    ~KarolRadkowski
    Napisane 10 grudnia 2014 - 11:44
    Ja tam nawet lubię chodzić z moją Panią:) na zakupy- zazwyczaj doradzę jej coś ładnego i jest zadowolona, bo ona jest bardziej niezdecydowana, ale przyznam, że takie całodniowe łażenie po galeriach to nie dla mnie, moja cierpliwość wystarczy na kilka sklepów, na szczęście obydwoje nie lubimy chodzić po galeriach, wolimy zakupy przez internet, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudużo rzeczy kupiliśmy w tym roku do dmtrade.pl - mają fajne oświetlenie, kamery, jest w czym wybierać. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy