Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Postanowienie noworoczne - forma

Rozpoczęte przez ~Marek44, 04 sty 2016
  • avatar ~Marek44 ~Marek44
    ~Marek44
    Napisane 04 stycznia 2016 - 10:47
    witam,

    Jak pewnie wiele innych osób, rozpoczynam nowy rok z postanowieniami. Pierwsze i najważniejsze, to praca nad sylwetką. Nie jestem otyły, ale brzuszek mam trochę zaokrąglony, a ręce i nogi lelawe. Problem w tym, że trochę niepewnie się czuję na siłowni, tak naprawdę nie wiem za co się zabrać. Czy ktoś z forumowiczów może mi podpowiedzieć, czy jak zaczynał, to na podstawie dostępnych w sieci planów treningowych, czy współpracował z trenerem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 25 marca 2017 - 20:55
    To tak na prawde zalezy od tego jaka masz wiedze na starcie, ja na przykład byłem zielony co do techniki a bez tego łatwo o kontuzje, zapisałem się na siłownie i kilka konsultacji z trenerem personalnym w Akademii Walki, mają bardzo dobre opinie i powiem Ci że ustalenie planu treningowego i kilka treningów indywidualnych już dużo mnie nakierowało i mam super efekty także trener moim zdaniem przede wszystkim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy