Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

nadmierna pobudliwosc seksualna po 40

Rozpoczęte przez ~daniel0105, 08 wrz 2017
  • ~daniel0105
    ~daniel0105
    Napisane 08 września 2017 - 10:41
    witam, Mam problem mam 43 lata i nadmierny poped seksualny.
    Czy jest to normalne w tym wieku ze jak zblizam sie do partnerki lub patrze na nia albo dotykam to odrazu mam wielka ochote na sex i jest mi ciezko sie powstrzymac. Pracuje po 10 godzin dziennie i mimo ze wracam wieczorem do domu glodny i zmeczony to jak patrze na nia to dostaje silnego podniecenia.
    Gdzies wyczytalem ze to normalne i powinienm sie masturbowac by zmniejszyc poped tylko jest w tym problem ze to nie sprawia zadowolenia. prosze o pomoc

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Anilli
    ~Anilli
    Napisane 08 września 2017 - 11:49
    To sypiaj z partnerka, co za problem? Jesli ona jest chcetna to czym sie martwisz?
    A tak w ogole to przeciez masturbacja reka jest niestety dla was przyjemniejsza od sekau waginalnego wiec czemu nie sprawia Ci zadowolenia? Wolicie reke niz pochwe.
    Ja bym sie nie martwila i nie probowala masturnowac na sile ,chyba ze partnerka ma z tym problem? Widac bardzo acie kreci to dobrze.

• ~Anilli
    ~Anilli
    Napisane 08 września 2017 - 11:57
    A codzienna porcja seksu? Swietna sprawa!

• ~Campbell
    ~Campbell
    Napisane 13 listopada 2017 - 15:27
    człowieku, bądź dumny :)

• ~Klapciuch
    ~Klapciuch
    Napisane 16 listopada 2017 - 09:10
    No dobra ale w czym jest problem. Jak Ci się laska podoba to znią sypiaj.
    problem miałbyś jakbyś miał przedwczesny wytrysk ( chociaż to również można powstrzymac) albo problemy z potencją ale tutaj to nie widzę akurat żadnego kłopotu.

• ~rob54
    ~rob54
    Napisane 17 listopada 2017 - 07:36
    No z tym przedwczesnym wytryskiem tak bym tutaj nie pisał bo nie zawsze jednak mozna to powstrzymać tak szybko jak piszesz. U niektórch nie jest to takie proste,czasami gumka nawet zawodzi :)

• ~klapciuch
    ~klapciuch
    Napisane 04 grudnia 2017 - 09:54
    No to zmasturbuj sie pod prysznicem. Drugi seks będzie dłuższy. Poza tym nie o gumkach tutaj piszę ale o innych metodach. Na przykład o chusteczkach oc wipes

• ~rob54
    ~rob54
    Napisane 04 grudnia 2017 - 12:13
    A co to jest?

• ~klapciuch
    ~klapciuch
    Napisane 05 grudnia 2017 - 10:05
    Ludzie, nie czytałeś o tym? Już na niejednym temacie na forum o tych chusteczkach pisali. Chusteczki są nasączone plynem, który lekko znieczula penisa (coś ala lidokaina). NO i to daje CI o wiele wieksza kontrolę nad tym co robisz. Możesz dłużej niż normalnie.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty