Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

nadmierna pobudliwosc seksualna po 40

Rozpoczęte przez ~daniel0105, 08 wrz 2017
  • avatar ~daniel0105 ~daniel0105
    ~daniel0105
    Napisane 08 września 2017 - 10:41
    witam, Mam problem mam 43 lata i nadmierny poped seksualny.
    Czy jest to normalne w tym wieku ze jak zblizam sie do partnerki lub patrze na nia albo dotykam to odrazu mam wielka ochote na sex i jest mi ciezko sie powstrzymac. Pracuje po 10 godzin dziennie i mimo ze wracam wieczorem do domu glodny i zmeczony to jak patrze na nia to dostaje silnego podniecenia.
    Gdzies wyczytalem ze to normalne i powinienm sie masturbowac by zmniejszyc poped tylko jest w tym problem ze to nie sprawia zadowolenia. prosze o pomoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anilli ~Anilli
    ~Anilli
    Napisane 08 września 2017 - 11:49
    To sypiaj z partnerka, co za problem? Jesli ona jest chcetna to czym sie martwisz?
    A tak w ogole to przeciez masturbacja reka jest niestety dla was przyjemniejsza od sekau waginalnego wiec czemu nie sprawia Ci zadowolenia? Wolicie reke niz pochwe.
    Ja bym sie nie martwila i nie probowala masturnowac na sile ,chyba ze partnerka ma z tym problem? Widac bardzo acie kreci to dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anilli ~Anilli
    ~Anilli
    Napisane 08 września 2017 - 11:57
    A codzienna porcja seksu? Swietna sprawa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Campbell ~Campbell
    ~Campbell
    Napisane 13 listopada 2017 - 15:27
    człowieku, bądź dumny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klapciuch ~Klapciuch
    ~Klapciuch
    Napisane 16 listopada 2017 - 09:10
    No dobra ale w czym jest problem. Jak Ci się laska podoba to znią sypiaj.
    problem miałbyś jakbyś miał przedwczesny wytrysk ( chociaż to również można powstrzymac) albo problemy z potencją ale tutaj to nie widzę akurat żadnego kłopotu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rob54 ~rob54
    ~rob54
    Napisane 17 listopada 2017 - 07:36
    No z tym przedwczesnym wytryskiem tak bym tutaj nie pisał bo nie zawsze jednak mozna to powstrzymać tak szybko jak piszesz. U niektórch nie jest to takie proste,czasami gumka nawet zawodzi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~klapciuch ~klapciuch
    ~klapciuch
    Napisane 04 grudnia 2017 - 09:54
    No to zmasturbuj sie pod prysznicem. Drugi seks będzie dłuższy. Poza tym nie o gumkach tutaj piszę ale o innych metodach. Na przykład o chusteczkach oc wipes

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rob54 ~rob54
    ~rob54
    Napisane 04 grudnia 2017 - 12:13
    A co to jest?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~klapciuch ~klapciuch
    ~klapciuch
    Napisane 05 grudnia 2017 - 10:05
    Ludzie, nie czytałeś o tym? Już na niejednym temacie na forum o tych chusteczkach pisali. Chusteczki są nasączone plynem, który lekko znieczula penisa (coś ala lidokaina). NO i to daje CI o wiele wieksza kontrolę nad tym co robisz. Możesz dłużej niż normalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pompej ~pompej
    ~pompej
    Napisane 11 maja 2020 - 15:05
    są specjalne tabletki o działaniu tonizującym i uspokajającym które znacznie opóźniają wytrysk a jednocześnie nie powodują osłabienia erekcji, z tego co pamiętam to jakieś Angielskie chyba Stud Pills czy jakoś tak. Brałem je około rok temu i mnie wyleczyły z tego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kujawiak91 ~kujawiak91
    ~kujawiak91
    Napisane 04 listopada 2021 - 18:37
    ~Anilli napisał:
    To sypiaj z partnerka, co za problem? Jesli ona jest chcetna to czym sie martwisz?
    A tak w ogole to przeciez masturbacja reka jest niestety dla was przyjemniejsza od sekau waginalnego wiec czemu nie sprawia Ci zadowolenia? Wolicie reke niz pochwe.

    Każdy jest inny. Mnie faktycznie ręka daje więcej przyjemności niż pochwa - ale nie każdy tak ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy