Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Jaka podłoga? Co polecacie?

Rozpoczęte przez ~Rago, 22 paź 2017
  • ~Rago
    ~Rago
    Napisane 22 października 2017 - 22:43
    Kupiłem mieszkanie które potrzebuje odświeżenia. Do wymiany mam podłogę i zastanawiam sie co polecacie, co kładliście u siebie w mieszkaniach i jakich firm?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Antek
    ~Antek
    Napisane 23 października 2017 - 09:11
    Teraz są modne płytki na podłodze w salonie też, ale ja nie jest fanem, najbardziej uniwersalne wydają mi się panele, jak wybierzesz solidne i porządne, będą wyglądać jak deski, a nie będą takie miękkie i nie będą się łatwo rysować jak drewno. Patrz na klasę ścieralności, żeby posłużyły jak najdłużej. Swiss krono ma niezłe i duzy wybór jesli chodzi o kolorystykę.

• ~Marek
    ~Marek
    Napisane 28 października 2017 - 19:19
    żona znalazła kiedyś przypadkiem w markecie te panele, wziela bo jej sie podobały takie bardzo jasne..a te byly w dobrej cenie. i tak od kilku lat nie mozemy sie nadziwic ile one jeszcze wytrzymaja...

• ~Magriioo
    ~Magriioo
    Napisane 30 października 2017 - 18:18
    Zależy co lubisz ja mam wszędzie panele. Płytki tylko w łazience i kibelku. Moim zdaniem jak kupuje sie dobrej jakości, AC5 to mozna długo cieszyć sie podłogą. Ja tak jak kolega wyzej pisal mam panele od Swiss Krono, kładłem je sam z kolega. Kładło sie je bez problemu w 3 dni położyliśmy cała podłogę w 48m mieszkaniu.

• ~Remeg
    ~Remeg
    Napisane 04 listopada 2017 - 22:03
    i masz je wlasnie w tej najwyzszej klasie ac5?? warto troche doplacic?

• ~Magrriioo
    ~Magrriioo
    Napisane 05 listopada 2017 - 22:55
    ~Remeg napisał:
    i masz je wlasnie w tej najwyzszej klasie ac5?? warto troche doplacic?

Kupiłem do wszystkich pomieszczeń AC5. Moim zdaniem nie było aż tak dużej różnicy w cenie miedzy AC4 a AC5 a że mam panele i w kuchni i w przedpokoju to zależało mi na tym, żeby nie zniszczyły sie szybko.

• ~Karolina
    ~Karolina
    Napisane 11 listopada 2017 - 14:56
    tak, te ceny swiss krono sa bardzo dobre wzgledem jakosci wiec mozesz smialo troszke doplacic i miec super jakosc

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty