Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Jaka podłoga? Co polecacie?

Rozpoczęte przez ~Rago, 22 paź 2017
  • avatar ~Rago ~Rago
    ~Rago
    Napisane 22 października 2017 - 22:43
    Kupiłem mieszkanie które potrzebuje odświeżenia. Do wymiany mam podłogę i zastanawiam sie co polecacie, co kładliście u siebie w mieszkaniach i jakich firm?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 23 października 2017 - 09:11
    Teraz są modne płytki na podłodze w salonie też, ale ja nie jest fanem, najbardziej uniwersalne wydają mi się panele, jak wybierzesz solidne i porządne, będą wyglądać jak deski, a nie będą takie miękkie i nie będą się łatwo rysować jak drewno. Patrz na klasę ścieralności, żeby posłużyły jak najdłużej. Swiss krono ma niezłe i duzy wybór jesli chodzi o kolorystykę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 28 października 2017 - 19:19
    żona znalazła kiedyś przypadkiem w markecie te panele, wziela bo jej sie podobały takie bardzo jasne..a te byly w dobrej cenie. i tak od kilku lat nie mozemy sie nadziwic ile one jeszcze wytrzymaja...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magriioo ~Magriioo
    ~Magriioo
    Napisane 30 października 2017 - 18:18
    Zależy co lubisz ja mam wszędzie panele. Płytki tylko w łazience i kibelku. Moim zdaniem jak kupuje sie dobrej jakości, AC5 to mozna długo cieszyć sie podłogą. Ja tak jak kolega wyzej pisal mam panele od Swiss Krono, kładłem je sam z kolega. Kładło sie je bez problemu w 3 dni położyliśmy cała podłogę w 48m mieszkaniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Remeg ~Remeg
    ~Remeg
    Napisane 04 listopada 2017 - 22:03
    i masz je wlasnie w tej najwyzszej klasie ac5?? warto troche doplacic?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magrriioo ~Magrriioo
    ~Magrriioo
    Napisane 05 listopada 2017 - 22:55
    ~Remeg napisał:
    i masz je wlasnie w tej najwyzszej klasie ac5?? warto troche doplacic?


    Kupiłem do wszystkich pomieszczeń AC5. Moim zdaniem nie było aż tak dużej różnicy w cenie miedzy AC4 a AC5 a że mam panele i w kuchni i w przedpokoju to zależało mi na tym, żeby nie zniszczyły sie szybko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karolina ~Karolina
    ~Karolina
    Napisane 11 listopada 2017 - 14:56
    tak, te ceny swiss krono sa bardzo dobre wzgledem jakosci wiec mozesz smialo troszke doplacic i miec super jakosc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomek44 ~tomek44
    ~tomek44
    Napisane 31 stycznia 2018 - 21:50
    Moim zdaniem warto dopłacić do lepszej jakości. Ja kupowałem panele w Komfort i bardzo sobie chwalę to firmę. Mimo, że firma ma dobrą renomę to jednak wolałem pojechać do sklepu i kupić stacjonarnie. Mają co prawda stronę internetową jakby komuś było wygodniej tak przejrzeć ofertę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Campbell ~Campbell
    ~Campbell
    Napisane 04 czerwca 2018 - 14:12
    Miałem porządny remont w mieszkaniu 5 lat temu, wywaliliśmy wtedy wszystko łącznie z podłogami. Zdecydowałem się wtedy na podłogi laminowane, cenowo i wyglądem najbardziej mi odpowiadało swiss krono, jak panowie wyżej już zresztą też wspominali. Po 5 latach nic się nie wytarlo, nie zarysowało, nówka sztuka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maksymilian ~Maksymilian
    ~Maksymilian
    Napisane 10 czerwca 2018 - 22:15
    Deska jest ładna, ale droga i diabelnie trudna w utrzymaniu. Lepsze byłyby panele laminowane. Będą tańsze, tylko trzeba wybrac takie z długą gwarancja. Ostatnio w sklepie widziałem panele 3D. To dopiero wypas. Wyglądaly jak deska. Nawet żłobienia jak deska miały. A kasa przystępna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Noorbi ~Noorbi
    ~Noorbi
    Napisane 18 czerwca 2018 - 09:29
    Miałem w starym mieszkaniu podłogę drewniną była piękna ale obiecałem sobie, że jak wybuduje dom to położę panele i tak zrobiłem. Przy dwóch psach i częstych imprezach gdzie dziewczyny chodzą w szpilkach podłoga drewniana wyglądała masakrycznie a przecież co miesiąc nie będzie sie cyklinować. Kupiłem super panele, wyglądające jak deski. Moim zdaniem mozna sie nawet pomylić. Kupowałem ze Swiss Krono, jestem bardzo zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KubaKubik ~KubaKubik
    ~KubaKubik
    Napisane 18 czerwca 2018 - 14:56
    My zdecydowaliśmy się w całym mieszkaniu na panele podłogowe swiss krono- z kolekcji AURUM. Są to panele naprawdę dobre jakościowo (rodzina korzysta z nich od ponad roku i są zadowoleni, więc i my postawiliśmy na ich podłogi)- klasa ścieralności AC5

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Glik ~Glik
    ~Glik
    Napisane 19 czerwca 2018 - 11:32
    Swiss krono dobra firma. Dają dużo gwarancji. Do montażu nie trzeba brać fachowców, sam położysz, więc dodatkowo oszczędzasz kasę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 22 czerwca 2018 - 15:33
    Swiss krono to jest to samo co Kronopol? Jesli tak to bardzo dobre panele. Znam bo rodzice mają. Po latach posiadania parkietu, w ktorym w końcu klepki zaczęły latać, wymienili na panele z Kronopolu właśnie. Maja juz 5 lat a podłogo wciąż jak nowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 27 lipca 2018 - 15:11
    Wszystko byle nie klepka, parkiety i deska też, bo jest w cholerę trudna w pielęgnacji, a ja mam kawalerskie życie i nie lubię marnować czasu na takie pierdoły jak pielęgnacja. Podłoga ma być solidna i praktyczna, dlatego tylko panele. Zgadzam się z Wami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiek ~Misiek
    ~Misiek
    Napisane 02 sierpnia 2018 - 00:32
    Ja bym albo kładł kafle albo panele. Żadnej kurde klepki. Panele wyglądające jak deska. Jest to bajer, a cena sporo niższa od zwykłej dechy. I jeszcze sam zamontujesz bo z panelami to nie problem. Nie to co z deska, ze trzeba jeszcze fachowców wzywać i kasę kolejna wydawac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 22 września 2018 - 22:09
    ~Magrriioo napisał:
    ~Remeg napisał:
    i masz je wlasnie w tej najwyzszej klasie ac5?? warto troche doplacic?


    Kupiłem do wszystkich pomieszczeń AC5. Moim zdaniem nie było aż tak dużej różnicy w cenie miedzy AC4 a AC5 a że mam panele i w kuchni i w przedpokoju to zależało mi na tym, żeby nie zniszczyły sie szybko.

    Warto zainwestowac w AC5 , my przy 2 malych dzieci i kilku latach naprawde sporej eksploatacji nie widzimy zadnych uszkodzen. To inwestycja na lata.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kazik ~Kazik
    ~Kazik
    Napisane 14 października 2018 - 20:12
    Zainwestuj w A5 , po kilku latach bedzisz sobie wdzieczny, podloga tak szybko sie nie zniszczy, wiem co mowie, bo przerabialem rozne opcje. Tylko nie wybieraj firmy krzak. Tu warto zainwestowac w dobra marke.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slawek ~Slawek
    ~Slawek
    Napisane 15 października 2018 - 22:48
    ~Rafał napisał:
    Swiss krono to jest to samo co Kronopol? Jesli tak to bardzo dobre panele. Znam bo rodzice mają. Po latach posiadania parkietu, w ktorym w końcu klepki zaczęły latać, wymienili na panele z Kronopolu właśnie. Maja juz 5 lat a podłogo wciąż jak nowa

    Tak, to ta sama firma.Oni sa juz 50 lat na rynku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciejko ~Maciejko
    ~Maciejko
    Napisane 24 października 2018 - 19:06
    Jaka klepka? Żona by mnie pogoniła z czyms takim... Mamy 3 lata dechy we wszystkich pomieszczeniach w domu. W tym roku pierwszym razem malowałem dla odświeżenia olejem do parkietu luxdecor jakies 70m2. Dobrze ze olej dobrze krył i sie fajnie rozprowadzal bo inaczej bym padł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy