Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanka.

Rozpoczęte przez ~73 samotność, 02 mar 2014
  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 21 października 2017 - 00:32
    Jestem ze slupska .mam 40 lat i szukam dyskretnej kochanki.preferuje perwersje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek. ~Bartek.
    ~Bartek.
    Napisane 22 października 2017 - 16:09
    Cześć, jestem żonatym 38 lakier lubiącym miłość francuską czego małżonka nie preferuje. Poznam Panią najlepiej niespełnioną w związku do wspólnego zaspokajania swoich potrzeb. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ddd ~ddd
    ~ddd
    Napisane 26 października 2017 - 20:11
    Witam, szukam chętnych kobiet na miłe spotkania w wieku do 45 mam 27lat, Tychy i okolice kontakt: damiano145@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Toruń ~Toruń
    ~Toruń
    Napisane 27 października 2017 - 06:39
    Witam poznam kobietę mężatkę do rozmowy, spotkania a może coś więcej. Ja 37l facet normalny dyskretny zadbany,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 03 listopada 2017 - 12:37
    Szukam kobiety co czuje się nie spełniona w domu pragnie zaspokojenia swoich potrzeb dyskretnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krissss ~krissss
    ~krissss
    Napisane 05 listopada 2017 - 14:11
    witam szanowne panie czy jest chetna na mila korespondencje i nie tylko?????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 06 listopada 2017 - 16:44
    Szukam kobiety około 40 lat do miłego spędzenia czasu woj. Łódzkie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Loki1976 ~Loki1976
    ~Loki1976
    Napisane 07 listopada 2017 - 06:32
    Jestem żonaty, szukam dyskretnej znajomości z jedną kobietą, najlepiej ze Śląska. 41l, wysportowany. Moje małżeństwo jest dalekie od moich oczekiwań. Czy znajdzie się tu jakaś miła Pani co może ma podobnie? lestarus@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebastian ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 16 listopada 2017 - 11:35
    Witam, jakiś czas temu zostałem zdradzony i to w jakiś dziwny sposób wpłynęło na moje fantazje erotyczne.. zaczęło mnie interesować spotkanie dwóch par z wymianą partnerek, czy też np zawiązać oczy partnerce i żeby wszedł inny facet i w trakcie robienia lodzika zdjąć opaskę i się przyłączyć, później poznałem w pracy fajna mężatkę, z którą często wychodzę i czekam jak to się rozwinie, boję się ją speszyć, ale marzy mi się teraz romans.. więc jeśli masz podobną potrzebę to zapraszam do kontaktu. Fajnie gdybyś też pracowała w biurze, ale to tylko plus. Jeśli chodzi o wiek czy preferencje seksualne to nie ma to dla mnie znaczenia, chciałbym zrealizować te fantazję, a może dłuższy układ. Jestem zadbany i otwarty na wszelkie fetysze, więc wynagrodzenia Ci spełnienie mojej jednej fantazji spelniajac wszystkie Twoje. Już to napisałem więc teraz pozostaje liczyć na to, że nie fantazjujesz o pissing :p ale napisałem wszystko to wszystko. Jeśli to nie wystarczajacy rewanż to dopuszczam również prezent, sponsoring. Prywatnie pracuje w firmie ubezpieczeniowej wyceniając szkody. Po godzinach pracy gram na gitarze, harmonijce, klawiszach, często chodzę na karaoke i udzielam się jako dowódca sekcji w straży pożarnej.
    To nie jest ogłoszenie typowo seksualne, chciałbym móc pogadać o głupotach jak i ważnych sprawach, wyjść na kawę itp, taką kochankę, sex przyjaciółkę, a jeśli się nie spodobam to zawsze można nawiązać koleżeńską relacje dzieląc się doświadczeniami.
    Kororowymis@gmail.com [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisulub SMS 515 407 998 ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Radik ~Radik
    ~Radik
    Napisane 19 listopada 2017 - 22:27
    Poznam kochanke jestem w zwiazku ale sie wypalil ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~42letni facet ~42letni facet
    ~42letni facet
    Napisane 22 listopada 2017 - 19:55
    42 lata wysoki, przystojny, kulturalny facet... i wszystko było by ok. gdybym czuł się spełniony seksualnie w małżeństwie. Czemu tak nie jest? Nie będę się tutaj uzewnętrzniał zwłaszcza, że to trochę skomplikowane. Od jakiegoś czasu "rozglądam się" za dyskretną kochanką która być może ma podobne problemy w małżeństwie.
    Razem raźniej :-) Zapraszam do kontaktu, rozmowy: cbtg@wp.pl
    Tomek z Tarnowskich Gór.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Znudzony śląskie ~Znudzony śląskie
    ~Znudzony śląskie
    Napisane 10 grudnia 2017 - 22:09
    Cześć, mam 28. Jestem ze Śląska, granicze z opolszczyzna. A Ty skąd jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żonaty Cieszyn ~Żonaty Cieszyn
    ~Żonaty Cieszyn
    Napisane 13 grudnia 2017 - 23:20
    Dobry Wieczór. Chętnie poznam mężatkę z woj. Śląskiego. Jestem żonaty, ale od kilku lat żyję w przysłowiowym celibacie. Tel.696 341 137. Zapraszam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 22 grudnia 2017 - 16:46
    Witaj mam 33lata z Opola 176cm 70kg szatyn szczupły 70kg 609 356 550

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Radius ~Radius
    ~Radius
    Napisane 03 stycznia 2018 - 06:34
    ~73 napisał:
    Krótko i na temat.
    Mam męża, brak dzieci, stabilizację w życiu, i ... brak ciepła, seksu, poczucia bycia pożądaną kobietą.
    Mam 41 lat.Jestem z Torunia.
    I szkoda mi uciekającego czasu...


    Aktualne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 03 stycznia 2018 - 08:28
    No z checia Radius,tylko te kilometry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Radius ~Radius
    ~Radius
    Napisane 03 stycznia 2018 - 09:46
    jestem z Gdańska

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 03 stycznia 2018 - 17:09
    Pisz na meila.bede w gdansku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 03 stycznia 2018 - 17:12
    Radius,to kobieta?bo niewiem czy dobrze zrozumialem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 04 stycznia 2018 - 12:09
    Radius???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy