Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Styl

Stylista, wizerunek, wyglad

Rozpoczęte przez ~Kristo, 24 paź 2018
  • avatar ~Kristo ~Kristo
    ~Kristo
    Napisane 24 października 2018 - 00:36
    Witam Panowie
    Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie skorzystać z porady jakiegoś stylisty wizerunku (nie wiem czy to dobre określenie?). Chodzi mi o poradę w stylu jakie ubrania do mnie pasują, jaki kolor, jaki fason. I nie tylko ubiór formalny, ale też codzienny, casualowy. Interesuje mnie też dobór fryzury, może zapuścić brodę, zmienić oprawki okularów itp. Człowiek niby stara się dobrze wyglądać, ale porada fachowca może być bardzo pomocna, albo zmienić całkowicie to co myślałem wcześniej o własnym stylu. Co o tym myślicie? Korzystał ktoś z takiej usługi? Konkretnie interesuje mnie Poznań.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 09 lipca 2019 - 22:53
    Bardzo dobry pomysl. Ja skorzystalem raz I wracam. Dobry stylista zrobi za Ciebie sezonowe zakupy bez Twojego angazowania do chodzenia po sklepach. Najpierw rozpozna Twoja sylwetke, kolory itp.
    Poszukaj sobie takiej stylistyki i specjalisty od wizerunku Iwona Jankowska lub zerknij na jej strone https://www.foubazzar.pl
    Dziewczyna nawet prowadzi wyklady ze stylizacji meskiej.
    Na fb ja.znajdziesz rowniez.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mareq ~Mareq
    ~Mareq
    Napisane 23 lipca 2019 - 12:54
    korzystałem z usługi tej osoby -> ulakaminska.pl polecam jeśli chodzi o kreowanie swojego ubioru rewelacja, zmiana była dosyć drastyczna i bdb w dłuższej perspektywie porady były bezcenne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy