Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

POMOCY

Rozpoczęte przez ~ZALAMKA, 12 wrz 2018
  • avatar ~ZALAMKA ~ZALAMKA
    ~ZALAMKA
    Napisane 12 września 2018 - 19:39
    cześć chłopaki mam problem dlatego pisze na męskim forum żeby zobaczyć waszymi oczami... mam 27 lat od 3 tygodni nie jestem z chłopakiem. Byliśmy razem 6 lat,on zerwał w sumie to o drobiazg...stwierdził ze ma dość moich kłótni fochów i czepiania się...nie jestem idealna ale on też nie jest,każdy ma swoje wady...( twierdził kilka dni temu że nadal mnie kocha że źle mu beze mnie ale woli być sam niż się wkurzać).Bardzo mi na nim zależy, nie wyobrażam sobie życia bez niego,wiem że on to ten jedyny...byłam jego pierwszą dziewczyną...ogólnie to zrozumiałam swoje błędy tylko on nie chce uwierzyć ze się zmieniłam ... najgorsze co mogłam to już zrobiłam...przez cały okres odkąd nie jesteśmy razem,prosiłam by dał szanse...latałam za nim... Czy jest jakaś szansa ze on zatęskni? teraz odpuszczam nie będę się z nim kontaktować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 20 września 2018 - 09:13
    Nie ma raczej szansy... daj sobie spokój, bo go jeszcze bardziej zrazisz.

    Ochłoń i rozejrzyj się wokół na otaczający świat.

    Po prostu miał dość tego, o czym napisałaś sama. Wierz mi, taka postawa kobiety - fochy, czepianie się o wszystko i bezsensowne kłótnie - może nawet umarłego z butów wyrwać... ;-)...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy