Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

naprawa butów

Rozpoczęte przez ~rock, 08 gru 2019
  • avatar ~rock ~rock
    ~rock
    Napisane 08 grudnia 2019 - 17:08
    Dziecko rozwaliło buty na wf, to już druga para od września, tanie nie były, naprawiać? jeśli tak to jak? kleić samemu/ oddać do szewca?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oetadam ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 15 grudnia 2019 - 20:46
    Witam! Rock, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sikomokor ~sikomokor
    ~sikomokor
    Napisane 25 grudnia 2019 - 12:39
    a czy dobrze w ogóle trzyma taki klej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eko ~Eko
    ~Eko
    Napisane 12 stycznia 2020 - 19:50
    mi skleił buty do kosza elegancko , pytanie ile taki klej moze stac ? czy bedzie zdatny do uzywania po miesiacu ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oetadam ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 18 stycznia 2020 - 21:39
    ~Eko napisał:
    mi skleił buty do kosza elegancko , pytanie ile taki klej moze stac ? czy bedzie zdatny do uzywania po miesiacu ?



    Witam! Eko w celu uniknięcia wyschnięcia kleju TADAM® należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~semikin ~semikin
    ~semikin
    Napisane 16 lutego 2020 - 22:33
    Może to głupio zabrzmi, ale gdzie kupię taki klej? Szukałem u siebie w kiosku ale nie znalazłem go.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oetadam ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 18 lutego 2020 - 18:26
    ~semikin napisał:
    Może to głupio zabrzmi, ale gdzie kupię taki klej? Szukałem u siebie w kiosku ale nie znalazłem go.


    Witam! Semikin, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mantrum ~mantrum
    ~mantrum
    Napisane 25 lutego 2020 - 21:06
    A czy taki klej Tadam to długo wystarczy? Szybko się kończy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiejak ~wiejak
    ~wiejak
    Napisane 29 lutego 2020 - 21:47
    Tubka nie jest duża ale kleju jest całkiem sporo i jest mocno wydajny. Wystarczyła mi na kilka par butów. Niestety jakoś mam pecha do tych sportowych i często mi się rozklejają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oetadam ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 02 marca 2020 - 18:52
    ~mantrum napisał:
    A czy taki klej Tadam to długo wystarczy? Szybko się kończy?


    Witam! Mantrum, jedno opakowanie kleju TADAM® pozwoli skleić kilka par butów.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy