Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

krople do oczu

Rozpoczęte przez ~marok, 23 lis 2017
  • avatar ~marok ~marok
    ~marok
    Napisane 23 listopada 2017 - 16:23
    znacie jakieś dobre krople do oczu? pracuję przy komputerze przez wiele godzin w trakcie dnia, do tego w biurze mamy ogrzewanie i to chyba jeszcze tym się to potęguje, zwariować można, przecież nie wezmę l4 przez oczy, ale już wspłpracownicy mi się przyglądają bo moje oczy wyglądają co najmniej podejrzanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~loso ~loso
    ~loso
    Napisane 30 listopada 2017 - 09:43
    spróbuj hialeye free, jest kilka wersji ja ostatnio kupiłem complex bo m też wyciągi jakieś roślinne przeciwzapalne i można uzywać z soczewkami, codziennie ich w zasadzie używam, dobrze nawilżają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~waldek ~waldek
    ~waldek
    Napisane 08 lutego 2018 - 12:13
    zdecydowanie hialeye ja je użwyam bo po spędzaniu kilku godzin prze dkomputerem po pracy miałem mega przesuszone oczy, próbowałem róznych kropli ale te okazały się najlepszym wyborem i jako jedne z niewielu mozna używać nawet przez pół roku, no i nie zawierają konserwantó więc to też ogromny plus ze względu na to, że chronią nasze oczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~liman ~liman
    ~liman
    Napisane 30 marca 2018 - 15:22
    ~waldek napisał:
    zdecydowanie hialeye ja je użwyam bo po spędzaniu kilku godzin prze dkomputerem po pracy miałem mega przesuszone oczy, próbowałem róznych kropli ale te okazały się najlepszym wyborem i jako jedne z niewielu mozna używać nawet przez pół roku, no i nie zawierają konserwantó więc to też ogromny plus ze względu na to, że chronią nasze oczy.


    @waldek, masz zupełną rację. przez to, że hialeye mają naturalny skład to są bezpieczne i uniwersalne. ja używam ich do prowadzenia auta, ale moja żona dlatego, że pracuje przed komputerem i tez narzeka, że wieczorem oczy ją pieką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy