Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Intercyza - warto ją zawrzeć?

Rozpoczęte przez ~, 08 maj 2013
  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 08 maja 2013 - 16:54
    W dobie powszechnych rozwodów i zawierania kolejnych związków (bywa, że z mocno uszczuplonym przez ex- majątkiem) coraz częściej pojawia się temat intercyzy. To rozwiązanie ma swoich zagorzałych fanów jak i przeciwników. Czy macie doświadczenia w tym zakresie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Edward Nożyk ~Edward Nożyk
    ~Edward Nożyk
    Napisane 07 stycznia 2014 - 11:39
    Ja w tym roku będę brał ślub i już wiem że na pewno będe chciał namówić moją narzeczoną na podpisanię intercyzy , zwłaszcza że jest teraz nowa taksa notarialna , na tej stronie można się dowiedzieć jak to finansowo wychodzi: e-prawnik.pl/narzedzia/wskazniki/oplaty/taksa-notarialna.html

    Ja osobisćie nei widzę w tym nic złego , żeby podpisać intercyzę!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DTL ~DTL
    ~DTL
    Napisane 07 stycznia 2014 - 15:00
    Na własnym przykładzie mówię wszystkim warto to co mnie spotkało teraz w życiu dobrze że to zrobiłem przy ewentualnym rozwodzie.pozostaje tylko a może aż kwestia alimentów.Więc po stokroć warto!!!!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olivka ~Olivka
    ~Olivka
    Napisane 07 stycznia 2014 - 16:38
    Ja bym nie chciala intercyzy, chyba ze facet bylby oblednie bogaty haha. Nikt nie posadzilby mnie o chciwosc. Nie ruszylabym co nie moje. Zreszta w mojej obecnej sytuacji tez tego nie robie, wiec mysle ze to zalezy od kobiety I powodow ewentualnego rozstania. Ale ze ludzie sie zmieniaja...;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy