Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

HPV.

Rozpoczęte przez ~Antek777, 21 wrz 2018
  • avatar ~Antek777 ~Antek777
    ~Antek777
    Napisane 21 września 2018 - 20:53
    Witam, chyba mam zostałem zarażony wirusem HPV. Zauważyłem w jamie ustnej dziwne brodawki i naprawdę się niepokoję. Co mam robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystian88 ~Krystian88
    ~Krystian88
    Napisane 23 września 2018 - 09:25
    Nie brzmi to najlepiej, ale na razie proponuję wykonać przykładowo badania na wirus hpv w jamie ustnej [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Medistore ], żeby sprawdzić czy na pewno jesteś zarażony. Moim zdaniem najlepiej, żebyś zrobi to jak najszybciej. Ponieważ wirus może być dosyć zaawansowany, a z drugiej strony nie wiadomo jakim typem zostałeś zarażonym. Czy jest to typu HPV, który jest wysokonkogenny czy też nie. Wiedz, że wysokonkogenny daje wysoko ryzyko wystąpienia raka jamy ustnej, czy też gardła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy