Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

prezent dla żony

Rozpoczęte przez ~sony, 29 sty 2017
  • avatar ~sony ~sony
    ~sony
    Napisane 29 stycznia 2017 - 14:09
    Wiecie co, słyszałem o takim urządzeniu braster. To jest sprzęt do samobadania piersi. Mamy z żoną niedługo rocznice ślubu, myślicie, że to odpowiedni prezent?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milka ~milka
    ~milka
    Napisane 31 stycznia 2017 - 15:58
    Oczywiście. Pokażesz jej, ze zależy Ci na niej, na jej zdrowiu i życiu. Moim zdaniem to nie powinien być temat tabu. Piersi badać trzeba regularnie, braster to znacznie ułatwia i jest pewniejszy niż badanie palcami. Ja sama chciałabym taki prezent dostać i chyba podsunę pomysł mężowi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wilqu ~Wilqu
    ~Wilqu
    Napisane 01 lutego 2017 - 16:21
    Świetny pomysł. Super
    ~sony napisał:
    Wiecie co, słyszałem o takim urządzeniu braster. To jest sprzęt do samobadania piersi. Mamy z żoną niedługo rocznice ślubu, myślicie, że to odpowiedni prezent?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarcinP ~MarcinP
    ~MarcinP
    Napisane 07 lutego 2017 - 09:16
    Czy żona jest kierowca i lubi jeździć samochodem? Ile ma lat? Czy posiada własne auto? Jeśli tak można jej fajny zestaw skomponować [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisustąd
    total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html ,
    ]
    np.
    płyn do mycia szyb i środek do pielegancji wnetrza , do tego dorzucić fajne
    czekoladki, za którymi przepada i gotowe no i jakże praktyczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam31 ~Adam31
    ~Adam31
    Napisane 07 lutego 2017 - 14:31
    ja w prezentach dla mojej żony wolę stawiać na bardziej romantyczne opcje więc chociażby zabiegi w spa takie jak ostatnio jej zafundowałem w medical spa sprawdzają się idealnie, były też pakiety dla dwojga ale ja bym tam pewnie 10 minut nie wytrzymał a zamiast tego wolałem czekać na nią z romantyczną kolacją w domu- była zachwycona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~super ~super
    ~super
    Napisane 08 lutego 2017 - 16:40
    super reklama... brak słów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxx ~xxx
    ~xxx
    Napisane 27 lutego 2017 - 10:47
    Dla żony bizuteria koniecznie! Kobiety uwielbiają biżuterię! Może taki upominek w formie
    branoletek? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuartisfera.pl/bransoletki-c-21_20.h tml Są fajne ręcznie robione z
    japońskich koralików TOHO Są bardzo ładne i gustowne. Mi by się bardzo
    podobało jakbym od męża dostała taki upominek!
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TomaszWW ~TomaszWW
    ~TomaszWW
    Napisane 05 października 2017 - 12:50
    Ja swoją żonę zabieram niedługo na bardzo fajny weekendowy wyjazd. Zbliżają się jej urodziny, więc chciałem pomyślec nad czymś wyjątkowym :) Jedziemy do spa, siostra doradziła mi Grand Lubicz w Ustce. No i jak poczytałem ich ofertę, to jest naprawdę atrakcyjna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 01 marca 2018 - 18:25
    Co do brastera to jest promocja w tej chwili, urządzenie + pakiet badań na pół roku za 899 zł. Fajna okazja tuż przed dniem kobiet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Real woman ~Real woman
    ~Real woman
    Napisane 01 marca 2018 - 18:50
    A może bodystocking?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 26 listopada 2018 - 12:43
    Jak chcesz żeby jej prezęt zapadł w pamięć to polecam coś bardziej szalonego, np. lot w tunelu aerodynamicznym ;) ja swojj żonce kupiłem w tym roku na urodziny, pojechaliśmy do Speedflya pod wrockiem. Była zachwycona <3 <3

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~human ~human
    ~human
    Napisane 30 listopada 2019 - 12:51
    Najlepszym prezentem sa kosmetyki, nie byle co z drogerii, raczej jakies wyszukane, np. naturalne kosmetyki,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu tutaj jest duży wybór i całkiem dobre ceny: https://yoga.pl/161-wellness-beauty ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy