Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Modelarstwo RC

Rozpoczęte przez ~kornel, 09 lut 2015
  • avatar ~kornel ~kornel
    ~kornel
    Napisane 09 lutego 2015 - 19:35
    siedze od dluzszego czasu i szukam jakiegos fajnego hobby, ktore moglibysmy dzielic razem z synem. zazwyczaj ojcowie zabieraja synow na ryby, ale ja jakos nie przepadam za tym :) za to trafilem na dzial modelarstwa opierajacy sie na modelach zdalnie sterowanych i wyglada naprawde interesujaco. czy ktos z was juz moze sie tym zajmuje i moze doradzic jakimi modelami warto zainteresowac sie na poczatek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~izis ~izis
    ~izis
    Napisane 10 lutego 2015 - 14:46
    mysle ze najprosciej zaczac od samochodow. pozniej mozna przejsc do samolotow. ja osobiscie lubie tez zaglowki, ale to juz raczej w sezonie wiosenno-letnim :) ogolnie polecam ci zajrzec na www.zdalnehobby.pl ja zawsze od nich zamawiam, maja duzy wybor :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~galos ~galos
    ~galos
    Napisane 23 lutego 2015 - 13:08
    Ja również myślałem o tym żeby zacząć się tym zajmować :) to może być bardzo ciekawe i rozwojowe :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~interrobert ~interrobert
    ~interrobert
    Napisane 02 marca 2015 - 22:50
    Bawie sie w modelarstwo lotnicze z dosc duzym zaangazowaniem od ok. 10 lat. Sa to duze modele zdalnie sterowane. Bardzo polecam to hobby..... a dodatkowo idealna zabawa dla mlodszego i starszego....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 11 maja 2015 - 09:48
    Miesiąc temu kupiłem pierwszy dron, zacząłem trochę się bawić z tym sprzętem i tu z kolei moje pytanie chłopaki. Ostatnio podczas lotu złapał nas deszcz i trochę się przestraszyłem. W końcu nie po to dałem tyle kasy za ten sprzęt, żeby zepsuł się na deszczu. Zabezpieczacie czymś drony żeby nie było szans na jakiś przeciek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dymik ~Dymik
    ~Dymik
    Napisane 12 maja 2015 - 11:47
    Robert, jak mam coś cennego to uwielbiam używać do tego nano środków, bo masz wtedy 200% pewności, że nie wejdzie ci woda. I to samo tyczy się dronów , kup sobie Nanoprotech.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zig ~zig
    ~zig
    Napisane 26 maja 2015 - 01:23
    Na początek zrób zagłówkę ze skorupki po orzechu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Modest ~Modest
    ~Modest
    Napisane 06 lutego 2016 - 20:33
    Ja zainwestowałem w drona dla syna zwłaszcza, że interesuje się fotografią i filmowaniem. Kupiłem takiego z kamerą [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna https://www.modelmotor.pl , ] wyjechaliśmy w plener. Rewelacja te zabawki to bardzo przyszłościowa sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotrnowicki777 ~piotrnowicki777
    ~piotrnowicki777
    Napisane 19 maja 2016 - 11:52
    Drony to fajna rzecz. Szkoda tylko, że te dobre są takie drogie. Podobają mi się modele, które mają zasięg do kilometra i opcję powrotu do miejsca startu w przypadku utraty zasięgu oraz opcję wytyczenia trasy lotu.Myślę o takim modle od dawna, ale na razie pozostaje to w sferze myśli. Ale kiedyś te myśli się zmaterializują. Odwiedziłem już strony wielu producentów i obejrzałem dużo sklepów. Dużo ciekawych modeli w sensownych cenach znalazłem na stronie sterowane-zdalnie.pl. Jeszcze tam zajrzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej1456 ~Andrzej1456
    ~Andrzej1456
    Napisane 16 lutego 2017 - 15:14
    Ja mam fajny samochód na sterowanie z silniczkiem elektrycznym. Ma aluminiową płytę podłogową, hydrauliczne zawieszenie i inne takie. Niezła jest zabawa z nim. Teraz jednak przerzuciłem się na składanie wraz z dzieckiem samolotów z klocków Cobi. Ładne modele powstają. Wszystkie zamawiamy z kolekcją Samoloty II Wojny Światowej. Może zachęcę dziecko do modelarstwa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 15 marca 2017 - 14:37
    Teraz nowa kolekcje ma De Agostini z czołgiem t-72 i można go mieć do w wersji RC . Właśnie się do niego przymierzam. W ogóle modelarstwo polecam, jeśli masz spokojne dzieci, to już samo składanie modelu będzie dla niej/niego interesujące. A jeśli są to mali wariaci to RC im się z pewnością spodoba, a jak tata się będzie bawił to frajda gwarantowana :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Em ~Em
    ~Em
    Napisane 18 marca 2017 - 07:45
    Ja właśnie zaprenumerowałem ten czołg T-72 kilka dni temu. Mam stresującą prace, a w TV same dramaty lecą, sportem się za bardzo nie interesuje więc nadszedł czas, żeby znaleźć sobie jakieś hobby. Jest sporo tematycznych forum o modelarstwie, więc możesz sobie poczytać trochę o tym, mnie przekonali 

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ADAMWARIAT ~ADAMWARIAT
    ~ADAMWARIAT
    Napisane 20 marca 2017 - 13:38
    Właśnie się zastanawiałem nad tym czołigiem, ale trochę szkoda mi kasy, bo pewnie za drogo wyjdzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek01 ~Zenek01
    ~Zenek01
    Napisane 20 marca 2017 - 13:55
    Też rozkminiam temat Czołgu ale nie pod względem kasy, bo już się przyzwyczaiłem że hobby kosztuje i uważam że w tym wypadku warto. Jest nieco ponad 65 numerów, na miesiąc to pewne wychdzi jakieś 100 zł więc nie jest źle, a hobby fajne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LulekZbaszyk ~LulekZbaszyk
    ~LulekZbaszyk
    Napisane 22 marca 2017 - 17:52
    Ja interesuję się tą kolekcją od niedawna. Widziałem w tv reklamę i teraz szukam informacji w sieci. Nigdy wczesniej nie prenumerowałem nic od tego wydawnictwa ale kusi mnie ta kolekcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy