Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Mazda CX-3

Rozpoczęte przez ~mirko31, 26 wrz 2016
  • avatar ~mirko31 ~mirko31
    ~mirko31
    Napisane 26 września 2016 - 14:22
    Ma ktoś takie auto? Szukam opinii użytkowników na jego temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Francis ~Francis
    ~Francis
    Napisane 28 września 2016 - 18:33
    Jeszcze nie mam tego modelu, jeszcze bo przymierzam się do kupna. Miałem mieszane uczucia, umówiłem się jednak na jazdę próbną i to mnie w zasadzie przekonało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirko31 ~mirko31
    ~mirko31
    Napisane 29 września 2016 - 12:23
    ~Francis napisał:
    Jeszcze nie mam tego modelu, jeszcze bo przymierzam się do kupna. Miałem mieszane uczucia, umówiłem się jednak na jazdę próbną i to mnie w zasadzie przekonało.


    A co Cię przekonało, możesz coś więcej napisać? Na jazdę trzeba w salonie się zapisać w razie zainteresowania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Francis ~Francis
    ~Francis
    Napisane 10 października 2016 - 17:15
    Generalnie bardzo fajne jest to, że Mazda CX-3 jest jednocześnie takim samochodem miejskim, jednocześnie bardzo dobrze sobie radzi w terenie i na trasie. Taka uniwersalność można powiedzieć. Poza tym nie jest paliwożerna mimo gabarytów, przyzwoite osiągi, mocne przyspieszenie i płynna jazda. Wykończenie samochodu - deska rozdzielcza, liczniki etc. jest w moim guście.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirko31 ~mirko31
    ~mirko31
    Napisane 11 października 2016 - 20:11
    ~Francis napisał:
    Generalnie bardzo fajne jest to, że Mazda CX-3 jest jednocześnie takim samochodem miejskim, jednocześnie bardzo dobrze sobie radzi w terenie i na trasie. Taka uniwersalność można powiedzieć. Poza tym nie jest paliwożerna mimo gabarytów, przyzwoite osiągi, mocne przyspieszenie i płynna jazda. Wykończenie samochodu - deska rozdzielcza, liczniki etc. jest w moim guście.


    A jaki silnik rozpatrujesz, benzyna czy ropniak? Ta jazda próbna to tylko w salonie do załatwienia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Francis ~Francis
    ~Francis
    Napisane 25 października 2016 - 20:01
    Bardziej pod uwagę biorę silnik benzynowy, diesla miałem, ale nie byłem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pinczow ~pinczow
    ~pinczow
    Napisane 19 listopada 2016 - 15:07
    Jeździłem nią, ma moc samochodzik a jednocześnie jest bardzo ekonomiczna. Podoba mi się komfort jazdy tym samochodem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirko31 ~mirko31
    ~mirko31
    Napisane 19 listopada 2016 - 19:05
    ~Francis napisał:
    Bardziej pod uwagę biorę silnik benzynowy, diesla miałem, ale nie byłem zadowolony.


    A dlaczego? Diesel pali w granicy 5-5,5l przy spokojniej jeździe. To takie auto na długie trasy (ja robię sporo km w miesiącu). Silnik 1.5 z tymi 105KM naprawdę jest wystarczający do dynamicznej jazdy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Francis ~Francis
    ~Francis
    Napisane 22 listopada 2016 - 19:07
    Chodzi o to, ze kiedyś - parę lat temu miałem zadieslowany silnik, z którym były same problemy. Nie twierdzę, że w CX-3 jest zły, śmiem twierdzić, że na pewno jest lepszy. Rozchodzi się jednak o to, ze po prostu się zraziłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~abban ~abban
    ~abban
    Napisane 08 grudnia 2016 - 19:22
    Mam ten model i jestem z niego nieziemsko zadowolony! Nie zmieniłbym tego samochodu na żaden inny, jest ekonomiczny, szybki i na prawdę ładny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy