Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kochanek i kochanka

Rozpoczęte przez ~Zraniony, 20 kwi 2017
  • avatar ~Zraniony ~Zraniony
    ~Zraniony
    Napisane 20 kwietnia 2017 - 23:25
    Oboje zakochaliśmy sie w sobie, nie planując tego. Ja normalny facet, ona dobrze usytuowana ze względu na swoją pozycje w życiu ale głównie przez bogatego M. Jednak czegos jej w życiu brakowało milosci. Chce od niego odejsc ale. Wlasnie jest ale... dzieci i ich szczęście ktore przynosi materializm. Tkwię w takim " układzie" od jakiegoś czasu, zwodzony jej odejściem od niego i wspólnym związkiem. Co robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Y ~Y
    ~Y
    Napisane 23 kwietnia 2017 - 12:34
    Płacisz za to czymś bezcennym- czasem. Tego nie kupi Twoja kochanka za pieniądze swojego M jesli Ty jej tego nie sprzedasz. Nie warto!!! To sie nie zmieni!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zraniony ~Zraniony
    ~Zraniony
    Napisane 01 maja 2017 - 18:35
    Sytuacja miedzy nami zmienia sie. Ona próbuje zyc bez "luksusu" ale M na tyle przyzwyczaił ja a przede wszystkim dzieci do tego ze ciezko wyplątać sie z matni. Kocha i wierze w to bo to szczere uczucie. Chce odejsc od niego ale potrzebuje czasu natomiast ja, jasno określam ze tak dluzej zyc nie bede i następuje milczenie, moja cisza... bedzie gotowa odejsc? Wie ze na nia czekam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wujek Dobra Rada ~Wujek Dobra Rada
    ~Wujek Dobra Rada
    Napisane 02 maja 2017 - 20:33
    I ty podpisujesz się "zraniony"??? Kurna, czegoś tu nie kumam.. Wyciągasz łapy po nie swoje i ryczysz, że nie twoje! To się nazywa mieć kurwa tupet...
    Ty jakaś straszna jęczydupa jesteś czy jak?
    Jak już ją i jej dziecie będziesz miał, to co ty jej dasz? I czego od niej oczekujesz? Sprecyzuj, bo na razie skupiasz się na tym, że jej mieć nie możesz i na tym stawiasz swój domek z kart.
    Dostaniesz dokładnie tyle, ile sama będzie chciała ci dać. Już nawet dokładnie wiesz ile. Właśnie tyle. Więc ciesz się chwilę a potem spieprzaj, bo bogaci faceci nie bez powodu są bogaci i bez względu na to, jak sami do swoich pieniędzy doszli, na pewno nie lubią: złodziei i być robionym w ch..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy