Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

związek na odległość

Rozpoczęte przez ~antek, 04 lip 2014
  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 04 lipca 2014 - 19:55
    Co prawda nie wyjeżdżam do pracy za granicą ale inni tak.
    Podobne związki na odległość które znam marnie kończą.
    Czy to jakaś reguła ?
    Czy tylko wyjątki.
    Czy po prostu brak przy sobie swojej drugiej połówki prowadzi do szukania kogoś bliżej siebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga ~Aga
    ~Aga
    Napisane 12 lipca 2014 - 16:21
    Nie ma żadnej reguły,sa tylko ludzie i ich natura.
    Dużo tu zalezy od uczuć jakie są między parą.
    Gdy kocha się naprawdę to nawet w "inną stronę" się nie spogląda. Płeć przeciwna jest jakby niewidzialna. Natomiast jak sie ma kurewską (sorry za trywializm) naturę,to nie ma znaczenia czy na miejscu,czy na odległość-zdradza się.
    Wpływ na nas wszystkich mają czasy w jakich żyjemy.Ludzie potracili godność a honor to wiedzą tylko,że pisze sie przez "h" i to nie wszyscy.
    Jak czytam tu tematy...zdradzane żony, zdradzajacy męzowie ,pycha kochanek,to nie wiem czy śmieć się czy płakać. Jak można całe życie żyć w kłamstwie?

    Przepraszam.Zagalopowałam się trochę nie na temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 22 lipca 2014 - 12:48
    Że zacytuję "związki na odległość, które znam marnie kończą". Sam sobie odpowiedziałeś. Ja też nie znam takich związków, które dobrze skończyły.
    Jasne, że dużo zależy od człowieka i od tego jak długi jest wyjazd. Co innego na miesiąc a co innego na kilka lat.
    U mnie taki związek jest bez szans bo po trzech dniach bez seksu robi się ze mnie wredne babsko.
    Człowiek mimo wszystko szuka bliskości i nie zbuduje jej przez internet, tak jak to niektórzy mówią. Niestety, najlepszy i najszybszy internet nie zastąpi bliskości. A nawet jeśli komuś się uda wytrzymać bez seksu to po powrocie zastaje już inną osobę.
    Wyjazd albo razem albo wcale.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy