Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Związek aranżowany - archaizm, czy nowoczesny sposób na szczęście?

Rozpoczęte przez ~, 01 cze 2015
  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 01 czerwca 2015 - 14:46
    Coraz popularniejsza staje się usługa matchmakingu - profesjonalnego doboru partnera przez wyspecjalizowane firmy. Metoda jest oparta na wnikliwych testach i analizach preferencji, a następnie aranżowaniu spotkań klienta z potencjalnymi partnerkami.
    Co sądzicie o takim sposobie zawierania znajomości? Czy Waszym zdaniem zwiększa on szanse na stworzenie szczęśliwego i trwałego związku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaga ~Jaga
    ~Jaga
    Napisane 01 czerwca 2015 - 15:38
    Moim zdaniem nie ma nic złego w korzystaniu z pomocy w takich wypadkach. Sama mam 40 lat, kilka nieudanych związków za sobą i pracę, która nie pozwala mi na spędzanie długich godzin na portalach randkowych w poszukiwaniu atrakcyjnych partnerów. Gdyby mi ktoś zaproponował, że znajdzie mi kilku facetów, którzy mi się na pewno spodobają - skorzystałabym z chęcią z takiej usługi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 01 czerwca 2015 - 16:54
    To już nie ma prawdziwej miłości? Kupujesz sobie partnera jak bułki w sklepie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sam ~Sam
    ~Sam
    Napisane 01 czerwca 2015 - 21:59
    Jedno drugiego nie wyklucza. Jaka różnica, czy spotykasz przypadkową kobietę i się zakochujesz czy kobietę odpowiadającą Twoim preferencjom, w zaaranżowanym spotkaniu? Chyba taka, że w drugim przypadku masz szansę szybciej sję zakochać. I szczęśliwiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Terje ~Terje
    ~Terje
    Napisane 03 czerwca 2015 - 17:17
    Maciej, nie kupujesz, tylko dobierasz. Lepiej zadbać o właściwy wybór niż eksperymentować. Zwłaszcza, że randki z partnerkami znalezionymi na zwykłych serwisach randkowych to jak szukanie igły w stogu siana. Wiem, co mówię. Niech profesjonalista zrobi short listę - ja wybiorę spośród zarekomendowanych.
    Świetny pomysł ten matchmaking

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 03 czerwca 2015 - 21:37
    Świat schodzi na psy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 04 czerwca 2015 - 23:00
    Świat, to my... Ty nie?
    Drogi @gościu.
    Umów się na randkę, będziesz sobą?
    nie..nie od razu,albo nigdy, a zatem będziesz kogoś udawał, dlaczego dziwisz się, że ktoś robi to samo?

    MATRIX, to właściwy świat dla większości populacji...
    Porozmawiać z kimś dzisiaj, to jak rodzynek w cieście..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 04 czerwca 2015 - 23:31
    Reasumując, jestem, za...
    Mam kilka takich kryteriów, które odrzuca mój organizm, dlatego, wolałabym żeby zrobił to ktoś za mnie, niż żebym dowiedziała się po fakcie, że nie pasujemy do siebie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TomQ ~TomQ
    ~TomQ
    Napisane 09 czerwca 2015 - 09:31
    to po prostu lepszy, skuteczniejszy sposób na osiągnięcie sukcesu w poszukiwaniu drugiej połówki. Ci, którzy nie chcą iść na zgniłe kompromisy w związku z pewnością będą pierwszymi klientami matchmakingu. A tym, którym się to nie podoba niech szukają szczęścia za pomocą innych rozwiązań, również tradycyjnych podrywów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy