Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdradziła mnie kochanka

Rozpoczęte przez ~Nelvi49, 20 gru 2014
  • avatar ~BASIA ~BASIA
    ~BASIA
    Napisane 28 grudnia 2014 - 21:39
    Witam wszystkich, każdy z nas niejednokrotnie myślał o zdradzie,nie zawsze zdrada to coś złego, lecz jak sami widzimy często doprowadza do rozstań, jestem osoba raczej nie szukająca przygód lecz niestety od jakiegoś czasu czegoś mi w moim związku brak...czego? sama do końca nie wiem, mam 43 lata i nie jetem maszkara, ale czuje się ze coś w moim związku jest nie tak, niejednokrotnie myślę o tzw. skoku w bok, ale czy to uzdrowi mój związek czy go zepsuje? Boje się ze tak jak Ty Marku zakocham się i skończy się to dla mnie źle.Wiem ze co niektórzy będą mi mówili ze to nie fair itd.. Ale może jest ktoś kto mi powie co zrobić z moimi myślami o zdradzie... Zaryzykować? Jestem raczej silną kobietą ( choć na taką nie wyglądam), wiec nie boje się że mogę zostać sama...Może ktoś ma podobny problem do mojego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 31 grudnia 2014 - 20:12
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFacet jest kompletnym tchórzem, opisuje sytuacje jakby był kompletnym niewiniątkiem. Wydaje mi się , że jest chory psychicznie. Pani Jola z Legionowa zobaczyła , że ma pieniądze, jest majętnym gościem i dała mu się ''pukać''. Kogo wybierze?Kolegę z pracy w podobnym wieku i perspektywami czy 50 letniego Pana z Włocławka? Wydaję mi się, że Kurwa zawsze wybierze pieniądze- STO LAT PANIE MARKU, TO PANA SZCZĘŚLIWY DZIEŃ! Wygrał Pan życie z prostytutką. Ile to potrwa? Oby wyssała z Pana wszystko!
    Pani Elu, nie ma co się przejmować, zostawić takiego tchórza, niech się inna z nim męczy.Pan Marek Stępień z Włocławka skończy jako bardzo samotny, smutny Pan. Tylko pieniądze się dla niego liczą. Na jakim świecie on żyje?Bardzo mu współczuję, że zamienił tak wspaniałą rodzinę na chwile analnego uniesienia.

    Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 02 stycznia 2015 - 17:38
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuale fajnie się robi,a to że jego żoneczka puka sie z Tomkiem............. Pan Marek tego nie wie jeszcze to jest O.K. Dopiero jak sie sprawy wydadzą, wtedy jest BE i wielkie oburzenie. Ciekawie..........Pozdrawiam inteligencje ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~on do ona ~on do ona
    ~on do ona
    Napisane 03 stycznia 2015 - 22:44
    Facet jest kompletnym tchórzem, opisuje sytuacje jakby był kompletnym niewiniątkiem. Wydaje mi się , że jest chory psychicznie. Pani Jola z Legionowa zobaczyła , że ma pieniądze, jest majętnym gościem i dała mu się ''pukać''. Kogo wybierze?Kolegę z pracy w podobnym wieku i perspektywami czy 50 letniego Pana z Włocławka? Wydaję mi się, że [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuKurwa ] zawsze wybierze pieniądze- STO LAT PANIE MARKU, TO PANA SZCZĘŚLIWY DZIEŃ! Wygrał Pan życie z prostytutką. Ile to potrwa? Oby wyssała z Pana wszystko!
    Pani Elu, nie ma co się przejmować, zostawić takiego tchórza, niech się inna z nim męczy.Pan [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMarek Stępień z Włocławka ]skończy jako bardzo samotny, smutny Pan. Tylko pieniądze się dla niego liczą. Na jakim świecie on żyje?Bardzo mu współczuję, że zamienił tak wspaniałą rodzinę na chwile analnego uniesienia.

    Pozdrawiam i życzę wytrwałości!


    Wracając do postu osoby ONA. Jak można bronić tchórza, ktory oszukiwał żonę , DZIECI i rodzinę? poz atym, skąd mas z takie informację? ludzie to [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisukurwy ], jak widać w twoim przypadku.

    nie pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On do Ona ~On do Ona
    ~On do Ona
    Napisane 03 stycznia 2015 - 22:49
    widzę, jesteś doskonale wtajemniczona z zycie tej rodziny a także PANA MARKA. dobry duch? anioł stróż? opowiedz wszystko co wiesz, skoro tak jestes swietnie poinformowana? Jego BYŁA żona może robić już co chce i [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuchuj ci do tego ] w tym wypadku, to PAN MAREK sponsorował wypady na egoztyczne wyspy kochance z Legionowa. OD TEGO SIE ZACZEŁO, trzeba Ci to tłumaczyć czy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuty jestes jakaś pierdolnięta? ] :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 03 stycznia 2015 - 23:11
    Coraz częściej wydaje mi się, że istoty myślące są na wymarciu. Po co wypisywać jakieś wyssane z palca informacje na temat kto z kim co robi? na jakiej podstawie?
    Skąd to niby wiesz? A jak wiesz to nachodzi jedno pytanie - [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuczy ty jestes jakaś pierdolnięta? ]

    Dlaczego?

    Już wyjaśniam.

    Facet ma od kilku lat kochanke, prowadzi podwójne życie, wyjeżdza z dzieciakami i zoną na wakacje, świetnie udaje, kupuje im prezenty, mowi , że kocha, siada przy wigilijmym stole, sciska rodzine przy włąsnej matce...i nagle wychodzi, że ma kochanke.

    A TY WYJEZDZASZ ZE NO AAAAALE JEGO BYŁĄ ZONA SYPIA Z KIMS I JEST TEŻ WINNA.

    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuKurwa, czemu?ukłąda sobie dalej zycie. a co ma robic? siedziec i zapłakać sie na smierc? rozpaczac do konca zycia po takim frajerze?

    zastanów sie, chyba że jestes PANEM MARKIEM ALBO PANIĄ JOLĄ z Legionowa.


    albo poprostu jestes pierdolnieta :) i nie mamy o czym tutaj pisać.
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~on ~on
    ~on
    Napisane 03 stycznia 2015 - 23:26
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisujeżeli ktoś uważa, ze to nie wina Marka z Włocławka, ktory bedac na wakacjach z kochanką pisał żonie i dzieciom ,że je kocha < JEGO KURWA DZIECI I JEGO ŻONA W FORMALNYM ZWIĄZKU.> a później wracał na materac do kochanki i mowił , że kocha....to znaczy, ze jestescie chorzy psychincznie. WSZYSCY. ]

    Mógł zakonczyc z klasa. Jestes w zwiazku? masz dzieci? zbierasz rodzine, mowisz , ze NIESTETY ALE muszę odejsc, zakochałęm sie :)[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu i KURWA ODCHODZISZ. i jest koniec, JAK FACET. ]

    a tutaj mamy sutuacje, gdzie facet okłamuje zone i kochanke, nie wie co ma robic a przede wszystkim DZIECi. CZY KTOS O TYM MYSLI?

    Mógł sie zachowac jak facet i było by w miare ok, ZDARZA SIĘ. ale nie,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu koleś musiał być jak pizda i popisać troche tu, trochę tam. Wybadał temat tu, okazało się, ze BYŁĄ zona każe spierdalać, w miedzy czasie wiedział, ze jego kochanka daje dupy kolesiowi pod legionowem<płacze><smutno>. ]

    Ten facet zachował sie jak frajer a co teraz robi ON CZY JEGO BYŁA ZONA to ich sprawa.

    On zaczął zdradzać PIERWSZY i okłamał całą rodzine .

    Mogł wstac, powiedziec , ze koniec i odejsc.To sie zdarza, jestesmy dorośli.

    a tak nie zrobił.

    To nie facet.



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 05 stycznia 2015 - 10:36
    Upominam użytkowników tego PUBLICZNEGO forum, aby zachowywali się w tym miejscu kulturalnie, nie używali wulgaryzmów i wyzwisk. Masz ochotę komuś ubliżyć, to zachowaj się jak FACET i powiedz mu to osobiście, zamiast ukrywać się pod anonimowym nickiem i publicznie wylewać pomyje.
    To forum zostało stworzone po to, by dojrzali ludzie wymieniali się swoimi doświadczeniami, korzystali z doświadczeń innych i pomagali sobie. I tylko takie posty są na nim dopuszczalne.
    Dziękuję za zrozumienie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~she ~she
    ~she
    Napisane 19 lutego 2015 - 20:49
    nelvik co u ciebie chloie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~she ~she
    ~she
    Napisane 19 lutego 2015 - 20:51
    przepraszam cos mi sie trzcionki przestawily.....co u Ciebie chlopie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 02 marca 2015 - 13:47
    nalvik49, weź wyluzuj. Sam jesteś zdradzaczem, a wymagasz wierności od kochanki? Jak kochanka może Cię zdradzić? Bez sensu piszesz... Bzykasz i kochankę i żonę i masz pretensje, że kochanka też jeszcze kogoś zaspokaja?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~magda ~magda
    ~magda
    Napisane 21 marca 2015 - 20:51
    z tego co wiem to chce wrocic do zdradzajacej kochanki /desperacja/ i rozwiodl sie z zona- nie chciala go

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 23 marca 2015 - 20:44
    no i co watek sie urwal? co slychac u Naszego bohatera....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~she ~she
    ~she
    Napisane 27 marca 2015 - 20:19
    no tak kochanka go zdradzila zona nie chciala wiec znalazl nastepna powodzenia ! SUPER GOSC

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hi ~hi
    ~hi
    Napisane 27 marca 2015 - 20:20
    dolacz zdjecie do forum gosciu jestes jedyny!!!!!! szok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuba ~kuba
    ~kuba
    Napisane 26 kwietnia 2015 - 20:42
    slyszalem ze masznowe i wciaz nowe opisz swoje uczucia jeleniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 02 sierpnia 2015 - 16:17
    Spotkala mnie podobna przygoda,też moja kochanka ma innego, ale ponieważ ja jestem łajdakiem to dlaczego ona nie może? Tak więc kolego , nie mozesz zostać zdradzony przez kochankę.Ja tez ją kochałem a z tamtym poszla bez zaangazowania bo jej sie podobał. Podobno kiepski w łóżku ale go jeszcze sprawdzi.Uśmialem sie jak nutria.Ona nie wie,że ja wiem i utrzymuję te iluzję.Jej koleżanka ma trzech to pewnie idzie w jej ślady :) Nikt mi nie powie,że kobiety robia to tylko z miłości,g... prawda.Są tak samo wyrachowane a może nawet bardziej niż faceci. pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~NICK ~NICK
    ~NICK
    Napisane 27 sierpnia 2015 - 13:38
    Ale Ty zdradziłeś żonę, wet za wet, teraz się nie dziw!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Xxx ~Xxx
    ~Xxx
    Napisane 27 czerwca 2021 - 19:22
    Ten post to dla mnie mistrzostwo. Lodzik rzadzi.
    Tak wiec panowie trzaba sie zastanowic nad kochanką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~No tak ~No tak
    ~No tak
    Napisane 08 września 2021 - 11:05
    Jak widać zmiany nie zawsze wychodzą na dobre

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy